GeriFutbol Son dakika: Başakşehir Arda Turan ile 1,5 yıllık anlaşma sağladı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  37
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Son dakika: Başakşehir Arda Turan ile 1,5 yıllık anlaşma sağladı

Son dakika: Başakşehir Arda Turan ile 1,5 yıllık anlaşma sağladı
Arda Turan bu süreçte geleceğiyle ilgili olarak bir karar verecek. Başakşehir'le görüşmeden önce Beşiktaş'ın da gündeminde yer alan Arda Turan'ın yine aynı dönemde Milan'la yaptığı transfer görüşmesinden somut bir netice çıkmadı.

Başakşehir, Arda Turan ile 1,5 yıllık anlaşma sağladı...

Medipol Başakşehir, Barcelona'dan Arda Turan transferi için anlaşma sağladı. İstanbul ekibi 1,5 yıllığına milli futbolcuyu kiralama konusunda anlaşma sağladı. Arda Turan'ın birkaç gün içinde İstanbul'a gelerek yeni takımına resmi imzayı atması bekleniyor.

AVCI: ARDA'YA KAPIMIZ AÇIK

Arda Turan'ın son dönemde Medipol Başakşehir ile adının anılması ile ilgili yorum yapan Abdullah Avcı, Arda ile benim Galatasaray altyapısından beri ilişkimiz var. Ailenin büyük oğlu gibidir. Hayatındaki tüm fikir alışverişlerinde de yanında bulunmuş birisiyim. Yılbaşından önce konuştum.

Geleceği ile ilgili kararını verirken tekrardan konuşacağız. Ona buranın kapısının açık olduğunu kendisi de biliyor. Ama şu an öyle bir gelişme yok. Neler olacak bilmiyorum. Biz yokmuş gibi hareket ediyoruz. Ama Arda gibi isimlerle herkes çalışmak ister. Bunun kararını kendisi verecek. En son yılbaşından önce konuştuk. Yeni yıl için aramıştı, ailemle de görüşür. Bu söylediklerimi o zaman da ona ifade ettim. Bir karar aşamasında. Durumu değerlendirip, ona göre karar vereceğiz dedi.

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR


Yorumları Göster
Yorumları Gizle