Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sneijder'in son sözleri! Tudor'un tercihi...

Galatasaray Kulübü’yle karşılıklı anlaşarak sözleşmesini fesheden Hollandalı futbolcu Wesley Sneijder'in Türkiye'den ayrılmadan önceki son sözleri!

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Wesley Sneijder Galatasaray Kulübü’yle karşılıklı anlaşarak sözleşmesini feshetti. Hollandalı yıldız Türkiye'den ayrılmadan önce son kez açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'da bazı sorunlar yaşadığını söyleyen Sneijder, "Bunlar üzerine konuşmaya çok gerek yok artık buradan gidiyorum" dedi.

Tudor'la ilgili de konuşan Hollandalı futbolcu, "Her teknik direktörün seçimleri vardır. Tudor da tercihini benim gitmem şekilde kullandı. buna Saygı duyuyorum" dedi.

Sneijder, kendisinin giydiği 10 numaranın Belhanda'ya verilmesi üzerien sorulan bir soruya da, "10 numaralı formanın Belhanda'ya verilmesi Tudor'un tercihiydi. Belhanda çok kaliteli bir futbolcu" açıklamasında bulundu...

Sneijder Galatasaray'da en unutmadığı anıyla ilgili sorulan soruya da, "Benim Galatasaray kariyerimde birçok anım var. 'Juventus maçında attığım gol en iyisiydi' diye ayıramam. Galatasaray'da önemli başarılar yaşadık, kupalar kazandık. Şu an gelecekle ilgili bir planım yok" diyerek sözlerini tamamladı... (beIN SPORTS)

 

Sneijderin son sözleri Tudorun tercihi...


Bunları da Beğenebilirsiniz