Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Rıdvan Dilmen ateş püskürdü: 'Savcılığa gideceğim!'

Medipol Başakşehir'in bazı futbolcuları Rizespor deplasmanından dönüşte bir basın mensubuyla kavga etmiş ve PFDK tarafından cezalandırılmıştı. Yaşanan olayları sert bir şekilde yorumlayan Rıdvan Dilmen ve Mehmet Demirkol'a Medipol Başakşehir'in Fenerbahçe ile oynadığı maçta taraftarlar açtıkları pankartla gönderme yapmıştı. TRT Spor'da konuşan Rıdvan Dilmen açılan pankart hakkında konuştu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Rıdvan Dilmen'in sözleri...

SAVCILIĞA GİDECEĞİM"
"Medipol Başakşehir tribününde Mehmet Demirkol ve benimle ilgili maç öncesi ve sonrası pankart açıldı. Bunun sorumlusu açanlar değil Göksel Bey (Göksel Gümüşdağ). Gerçi eski arkadaşıymışım, öyle dedi. Napalım öyle kalalım. Burada demeli ki 'Arkadaşlar bu pankart ne oluyor?' Ben gerçi şunu söyleyeyim arkadaşlara da, yarın savcılığa gideceğim o pankartla ilgili. Resimler var bende. Ben ve Mehmet Demirkol ile ilgili ahlaksızca, saygısızca astıkları pankartlarla ilgili savcılağa gerekli başvuruyu yapacağım.

"CEZALAR ADAMINA GÖRE VERİLİP KALDIRILIYOR"
Ben dostum. Beni sevmeyebilir dost da kalmayabilirsiniz. Hatırlarsanız, Göksel Bey ve Medipol Başakşehir ile ilgili kitap yazılmasını tavsiye etmiştim. O zaman iyi yorumcuyum da, Volkan Babacan yumruk attığı için 1 maç ceza az dediğimde kötü olduysam. Herkes neyin ne olduğunu biliyor. Cezalar siparişle veriliyor aynı şekilde de kaldırılıyor. Adamına göre kulübüne göre.

İŞTE O PANKART
Rıdvan Dilmen ateş püskürdü: Savcılığa gideceğim


İlişkili Haberler