« Hürriyet.com.tr
MENÜ

React teknolojisi tanıtıldı

Nike’ın yastıklama sistemlerinde yaptığı devrimin bir parçası olan React, basketbol ayakkabılarının köpük ve yastıklama platformlarında mümkün olanın ötesine geçerek, her sporcunun ihtiyaçlarına yanıt veren bir performans sağlıyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

React aynı zamanda Nike’ın kendi bünyesindeki üretim kapasitesinin üstünlüğüne de örnek teşkil ediyor. Bu süreç React’in tüm özellikleri ve üretim sürecini dilediği gibi kontrol etme imkanı veriyor ve markanın bu inovasyonun ölçeğini artırarak daha fazla sporcuya ve spor dalına ulaşma imkanı sunuyor.

Basketbol için test edilen ve kullanılan en dayanıklı köpük malzeme olma özelliği taşıyan React, her adıma hızla tepki veren ve ardından tekrar orijinal şekline dönen köpük ile her maçın her dakikasında istikrarlı bir taban hissi yaratıyor. Nike React, test edilen diğer tüm basketbol ayakkabı köpüklerinden daha fazla enerji dönüşü sağlıyor.

Performans yönünden avantajları bariz olsa da, React’in üç temel tasarım prensibinin en iyi sınandığı spor, basketbol. Sporcuların akışkan hareketlerle yön değiştirip hızlanmalarını, göz açıp kapayıncaya kadar sıçramalarını gerektiren basketbol, bu özellikleriyle ayakkabının sınırlarını zorluyor. React, 2 bin saati aşan basketbol testleriyle kendini kanıtlamış durumda.

 

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz