« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Özer Hurmacı futboldan 6 ay men edildi!

Trabzonspor ile sözleşmesini haksız nedenden dolayı fesh eden Özer Hurmacı, futboldan 6 ay men edildi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Trabzonspor Kulübü’nün 2018 yılında sona erecek profesyonel futbolcu sözleşmesini 2016 yıllında fesheden Özer Hurmacı için Türkiye Futbol Federasyonu’na yaptığı başvuru sonuçlanırken, Özer Hurmacı’ya 6 ay tüm futbol müsabakalarından men cezası verildi.

Bordo mavili kulüp ile 31 Mayıs 2018 bitiş tarihli profesyonel futbolcu sözleşmesini 24 Ağustos 2016 tarihinde tek taraflı olarak fesheden Özer Hurmacı için Trabzonspor Kulübü, Türkiye Futbol Federasyonu’nun yanı sıra farklı noktalara da yasal haklarını aramak için yaptığı başvuru sonuçlandı. Bordo-mavili kulübün resmi internet sitesinden konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, “Türkiye Futbol Federasyonu Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'nun bugün aldığı karar ile, profesyonel futbolcu Özer Hurmacı’nn şirketimizle olan sözleşmesini haksız nedenle feshettiğine, futbolcu tarafından talep edilen 6,4 milyon TL fesih tazminatının reddine ve futbolcunun 6 ay süre ile tüm müsabakalardan men edilmesine karar vermiştir” denildi.

 

PFDK'dan Feghouli ve Olcay Şahan'a 3'er maç ceza!
PFDK'dan Feghouli ve Olcay Şahan'a 3'er maç ceza!
PFDK, Feghouli ve Olcay Şahan'a 3'er maç ceza verdi. Trabzonsporlu Zeki Yavru da 3 maç ceza aldı. Badou Ndiaye'ye ise ceza öngörülmedi!

HAKAN ÇALHANOĞLU'NDAN SONRA ÖZER HURMACI

Trabzonspor ile Hakan Çalhanoğlu arasındaki sözleşme ihtilafı milli futbolcunun sahalardan 6 ay uzak kalmasına sebep olmuştu.

 


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler