« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Oyunculara 100 bin lira prim

EESOB Başkanı Birsen, "Eskişehirspor'a 100 bin lira şampiyonluk primi vereceğiz" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Eskişehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (EESOB), TFF 1. Lig play-off final maçında 4 Haziran Pazar günü Göztepe ile karşılaşacak Eskişehirspor'un galibiyeti halinde futbolculara 100 bin lira prim vereceğini açıkladı.

EESOB Başkanı Ekrem Birsen, EESOB hizmet binasında düzenlediği basın toplantısında, Eskişehirspor'a güçlü şekilde sahip çıkılması gerektiğini bildirdi.

Siyah-kırmızılı takımın Göztepe ile final oynama şansını yakaladığını anımsatan Birsen, şöyle konuştu: "Tüm Eskişehirlilerin, kentte esnaf ve sanatkarların Eskişehirspor'a son 90 dakika sahip çıkmasını bekliyoruz. 4 Haziran'da Antalya'da yapılacak maça herkesi davet ediyoruz. EESOB olarak takımımıza her türlü desteği verdik. Bugün yiğit düştüğü yerden kalkacaktır. EESOB ve birliğe bağlı odalarımızın başkanları, yöneticileri ve denetim kurulu üyeleri olarak Eskişehirspor'a 100 bin lira şampiyonluk primi vereceğiz. Şampiyonluğun ardından bu prim, futbolcularımıza helal olsun. Herkesi de bu kampanyaya davet ediyoruz. Birliğe bağlı odalarımız, Eskişehir halkını maç için Antalya'ya taşımak amacıyla seferber olacak."


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler