« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Orman'dan flaş sözler... Vida yok, tornavida var!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, transferi gündemde olan Hırvat stoper Vida için ilginç ifadeler kullandı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Gelen Sekreter Ahmet Ürkmezgil, Şafak Mahmutyazıcıoğlu ve Deniz Atalay'ın katıldığı Ordu Beşiktaşlılar Derneği tarafından düzenlenen iftar davetinde flaş açıklamalar yaptı...

Yaptıkları bütün işleri planlayarak yürüdüklerini vurgulayan Orman, "Hamdolsun Allah bu günleri bizlere gösterdi. Bugün burada olmaktan dolayı da ayrıca çok mutluyum. Beşiktaş her yerde olan bir kulüp. Beşiktaş dünyanın her yerinde örgütlenmiş bir sivil toplum örgütüdür. Tek işimiz var sporla insanları mutlu etmek ve ay yıldızlı bayrağımızı taşıyan amblemimizi her yerde temsil edebilmektedir." diye konuştu.

Bunları, aile duygularını herkese hissettirerek yapmaya çalıştıklarını aktaran Orman, "Statlar falan yapılır, şampiyonluklar da olur ama önemli olan Beşiktaş'ın bu aile bütünlüğünü herkese hissettirmektir. Bunu da oluşturduğumuz için çok mutluyuz." ifadelerini kullandı.

Ormandan flaş sözler... Vida yok, tornavida var

BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
Konuşmanın ardından Ordu ve Rize Beşiktaşlılar Derneği yöneticileri tarafından Orman'a çeşitli hediyeler takdim edildi. İftar yemeğinin ardından gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Orman, taraftarların üçüncü şampiyonluğu dile getirmelerinin hatırlatılması üzerine, "Bunlara kalsa onuncu şampiyonluğu üst üste isteyecekler. Uğraşıyoruz, elimizden geleni yapıyoruz" dedi.

Orman, Dinamo Kiev'in Hırvat stoperi Domagoj Vida'nın transfer söylentileriyle ilgili de "Bizde Vida yok, tornavida var" şeklinde esprili bir yanıt verdi.

Otel çıkışında taraftarlarla fotoğraf çektiren Orman, taraftarların formalarını da imzaladı. ..


İlişkili Haberler