« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Olay sözler! Dikiş tutmuyor, git artık Aykut...

Ünlü futbol yorumcusu Erman Toroğlu, Osmanlıspor-Fenerbahçe maçını değerlendirdi. Hedefinde ise Aykut Kocaman vardı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İşte, Erman Toroğlu'nun yorumları...

- İlk 45 dakika boyunca oyuna hakim olan taraf Osmanlı. Oyunu yönlendiren Osmanlı, golü atan Fenerbahçe. İlk yarıda maçın oynanma şekline göre, Fenerbahçe'nin 1-0 önde olması büyük avantajdı.

- Fenerbahçe'de iki kalecinin olması her zaman avantaj. Muslera, eski Muslera değil. Volkan iyi olmaya mecbur, yoksa oynamayacak.

- Fenerbahçe'de dönecek, araya top atacak Valbuena'dan başka kim var? Yok. Ozan bir tane top attı, bir tane de top atsın. Fenerbahçe'nin orta sahasının bu olmaması lazım. Fenerbahçe'nin defansının bu olmaması lazım.

- Fenerbahçe tat vermiyor. 'Oh be, Fenerbahçe ne güzel oynadı' dedirtmiyor. Şu futbola seyircisi gelmez. Valbuena çıktıktan sonra hiç top yapamadı Fenerbahçe. O çıktıktan sonra oyunun kontrolü tamamen Osmanlı'ya geçti.

- Fenerbahçe'nin şekli yıllardır bu değil. Fenerbahçe, tekniği üst düzey oyunculardan kurulu bir takımdı. Bu tip bir takım istemez Fenerbahçe seyircisi.

KALSIN DİYENLERE BAKALIM...
- Aykut Kocaman'ın iki sakatlık sonrası oyuncu değiştirme hakkı kalmadı. Valbuena ve Isla'nın adele sakatlığı yaşaması enteresan. Ben bunun hesabını hocadan, fizyoterapistten sorarım..

- İlk yarıda oyunculardan itiraz yoktu. 3 hafta Disiplin Kurulu, Tahkim Kurulu böyle devam etsin, ateş etsin, oyuncular kafalarını kaldıramaz.

- Aynı kadınla ikinci kez evlenirsen olacağı bu. Dikiş tutmuyor, git artık Aykut.

- Bir anket yapalım şimdi, Aykut kalsın diyenlerin yarısı Galatasaraylı,Beşiktaşlı çıkar. Kocaman, Galatasaray takımı balon gidiyor' diyor, 'çok kolay takımlarla oynadı' diyor, şimdi oynadığı takım ligin sonuncusu.

- Aykut Kocaman'ın kenarda duruş şekliyle, oyuncuların sahada oynayış tarzı aynı.  Osmanlı elinden kaçırdı Fener'i

 

AYKUT KOCAMAN'DAN İSTİFA SİNYALİ


Bunları da Beğenebilirsiniz