« Hürriyet.com.tr
MENÜ

O futbolcu bu kez Türk hakeme saldırdı

Almanya’da A-Klasse 6. Grup’ta top koşturan SC Türk Genç Nürnberg II ile VfR Moorenbrunn arasında oynanan maçta olaylar çıktı. Hakemle birlikte üç futbolcu çeşitli yerlerinden yaralandı.Olaylar üzerine hakem Deniz Satılmış maçı iptal etti.

Taner TÜZÜN / NÜRNBERG
SON GÜNCELLEME

SC Türk Genç Nürnberg’in Başkanı Faik İnak, sahada yaşanan olayı şöyle anlattı: “Sahamızda oynadığımız maçta her şey güzel gidiyordu. İIki takımın da bir iddiası yoktu. Maçın ikinci yarısında rakip takımın 90 numaralı oyuncusu oyuna dahil oldu. Her maçta olay çıkarttığı için daha önceden iyi tanıdığımız oyuncunun sahada yanına giderek, ‘Lütfen en azından bu maçta tatsız olay çıkartma. Güzel bir maç oynayalım‘ diye ricada bulundum. Her şey güzel giderken ne olduysa 85’inci dakikada oldu. Bu dakikada Türk hakem Deniz Satılmış’ın üzerine yürüdü ve saldırmaya başladı. Yumruk darbesiyle yaralanan hakemi korumaya çalışırken bu defa da biz saldırıya maruz kaldık. Hakem maçı iptal eder etmez hemen polisi çağırdık.”
Olay yerine gelen polis ekipleri de olayın futbolculardan mı , taraftardan mı yoksa antrenörlerden mi kaynaklandığını bilmediklerini, bu yüzden futbolcuların ifadesine başvurulacağını bildirdi.

O futbolcu bu kez Türk hakeme saldırdı

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz