GeriFutbol Monaco'yu sırtlayan Mbappe, Arsenal'de
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Monaco'yu sırtlayan Mbappe, Arsenal'de

Monaco'yu sırtlayan Mbappe, Arsenal'de

Fransız efsane Robert Pires, Kylian Mbappe'nin Arsenal'e gideceğini söyledi.

Transfer döneminin bir numaralı ismi olacak Mbappe ile ilgili bir iddia daha geldi...

Yaklaşan transfer dönemi öncesinde yabancı bir bahis sitesine açıklamalarda bulunan Robert Pires, ''Bence Mbappe, Arsenal'e imza atacak. Mbappe, Arsenal'de oynayacak potansiyele sahip bir oyuncu. Wenger onun gelişimi için doğru bir teknik adam.'' dedi.

Arsenal ile Monaco'nun birbirine benzeyen iki kulüp olduğunu söyleyen Pires, ''Monaco ve Arsenal, tarz ve yapı olarak benzer kulüpler bu yüzden Mbappe, oraya transfer olursa herhangi bir alışma evresi geçirmez. Direkt takıma katkı sağlar.'' ifadelerini kullandı.

''HENRY İLE KIYASLAMAK GEREKSİZ''
Henry ile Mbappe'nin kıyaslanması hakkında da konuşan Robert Pires, ''Bu tarz kıyaslamaları gereksiz görüyorum. Mbappe henüz Henry ile kıyaslanacak seviyede değil. Evet, Henry ile tarzları benziyor ama şu anda onları kıyaslamak adil olmaz.'' dedi.

Mbappe'nin çok büyük bir oyuncu olacağını söyleyen Pires, ''Mbappe umarım Henry'nin ayak izlerini takip eder. Kylian, Henry ile benzer profilde bir oyuncu. Hızlı, güçlü ve bitirici. Kendisi şu anda çok genç. Şimdilik kıyaslamaları rafa kaldıralım. Sonra yaparız.'' şeklinde konuştu. (goal.com)

Yorumları Göster
Yorumları Gizle