Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Lebron'a İrving şoku!

NBA'de geçen senenin finalisti Cleveland Cavaliers'da Kyrie İrving şoku yaşanıyor. Liderlik üstlenebileceği bir takıma gitmek isteyen Kyrie, yönetime takasını istediğini belirtti.

Hakan GÜÇLÜ
SON GÜNCELLEME

NBA'de Golden State ile final oynayıp kaybeden Doğu'nun şampiyonu Cleveland Cavaliers, Kyrie İrving'in takımdan ayrılma isteği karşısında şoka uğramış durumda. İki gün önce yöneticilerle buluşan yıldız guard, LeBron ile aynı takımda oynamak istemediğini ve liderlik konumu alacağı bir takıma gitmek istediği bunun için de takaslanabileceği üç takımın ismini verdi. Kyrie'nin tercih ettiği takımlar ise; New York Knicks, San Antonio Spurs ve Miami Heat.

Cleveland Cavaliers, takas sezonun açılmasından beri Knicks oyuncusu Carmelo Anthony ile ilgileniyordu, Kyrie'nin de Knicks'e takasını istemesinden sonra Kyrie ve Carmelo merkezli takasın yapılabileceği konuşuluyor.

İrving'in liderlik yüzünden takımdan ayrılmak istemesi ile birlikte gözler Cavaliers'ın lideri LeBron James'e döndü, LeBron'un bu ayrılık karşısında şaşkın ve üzgün olduğunu, İrvingi kardeşi olarak sevdiğini, bu ayrılığa anlam veremediğini son gelen bilgiler arasında.

 

 

 


İlişkili Haberler