GeriFutbol Kweuke'nin durumu netlik kazanıyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kweuke'nin durumu netlik kazanıyor

Kweuke'nin durumu netlik kazanıyor

Çaykur Rizespor Kulübü, kaptan Leonard Kweukeyi Rizede yapılan sağlık testlerinin ardından İstanbul'da daha kapsamlı bir teste tabi tutacaklarını duyurdu.

Geçirdiği sakatlıklar nedeniyle sıkıntılı bir süreç geçiren Çaykur Rizesporlu futbolcu Kweukenin durumu ile ilgili yeşil mavili yönetim, yapılan testlerin ardından karar vereceğini bildirdi. Konuyla ilgili Çaykur Rizespor resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, "Kulübümüz futbolcusu Leonard Kweuke; 2018/2019 futbol sezonu öncesi Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bir dizi teste tabi tutulmuştur. Uzman bir ekip tarafından yapılan bu kontrollerden alınan rapora istinaden daha kapsamlı testlere ihtiyaç duyulmuştur. Çaykur Rizespor Kulübü sağlık ekibi eşliğinde, önümüzdeki hafta İstanbulda devam edilecek kontrollerin ardından alınacak kesin netice kamuoyu ile paylaşılacaktır" denildi. 

"NET DAVRANACAĞIZ"

Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kemal Yardımcı da Kweuke ile ilgili yaptığı açıklamada, Kweuke, Rizede hastaneye giderek MRını çektirdi. Durumu ve sonucu aldıktan sonra sakat veya sağlam, ondan sonra Almanyaya göndereceğimizi kendisine söyledik. Heyet raporuna göre kararımızı bildireceğiz. Kweuke konusunda net davranacağız. Kweuke bu sezon var mı, yok mu? Ona göre tedbir almak zorundayız. Gerçek bir fotoğrafı bir görelim. O da kendi durumunu görsün, oturup konuşalım. Ona göre karar vereceğiz demişti.

En popüler Dünya Kupası bahislerini incelemek için ise buraya tıklayın!


Yorumları Göster
Yorumları Gizle