GeriTenis Kortta görkemli kapanış
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kortta görkemli kapanış

Kortta görkemli kapanış

19 şirketten 250 sporcunun bir hafta boyunca korta çıktığı DEİK Business Tennis Cup ödül töreninin kapanış kokteyli eğlenceli anlara sahne oldu.

İş dünyasını 24 Nisan - 5 Mayıs tarihleri arasında kortta buluşturan DEİK Business Tennis Cup’ın ödülleri sahiplerini buldu. Turnuvada yarışan sporcuların yanı sıra Mövenpick Hotel İstanbul Genel Müdürü Bozkurt Atabek, Breeze De Mar Yönetim Kurulu Başkanı Gürkan Akpınar, QNB Finansbank Kurumsal İletişim Yöneticisi Tülin Çelen ve Amerikan Hastanesi Operasyon Müdürü Yasemin Uyguner’in de katıldığı ödül töreni görkemli bir kapanışla sona erdi. Turnuvanın master kategorisinde QNB Finansbank 1’incilik ödülünü alırken, 2’ncilik ödülünü Eczacıbaşı Holding, 3’üncülük ödülünü ise Akbank kazandı. Turnuvada ilk defa yer alan sporcuların oynadığı genel klasman sıralamasında ise TEB 1’inci, KPMG 2’nci, Kibar Holding ise 3’üncü oldu. Sporcular, ödüllerini DEİK Genel Sekreter Yardımcısı Aslı Akdeniz’den aldı. Turnuvanın genel klasmanda en iyi kadın sporcusu Bahar Sancaklı, en iyi erkek sporcusu Bülent Çalışkan olurken, master klasmanda en iyi erkek sporcu Alican Seren, en iyi kadın sporcu da İrem Ergün oldu. Ödül töreninin sonunda Arda Saran, turnuvanın sponsorları arasında yer alan Koç Healthcare, QNB Finansbank, Mövenpick Hotel İstanbul, Breeze De Mar yetkililerine plaketlerini takdim etti. Turnuvada bu yıl Akbank, Amerikan Hastanesi, Borusan, Brisa, Çalık Holding, Eczacıbaşı, Fiba Holding, Fas Konsolosluğu, İstanbul Konsolosluklar Birliği Kale, Kibar Holding, Kpmg, Mapfre Sigorta, Mövenpick Hotel İstanbul, Odea Bank, QNB Finansbank, TEB, Unilever ve Vodafone’nun takımları yarıştı.

BİR ÇİFT ROLAND GARROS’A

Bu yıl ilk kez Breeze De Mar tarafindan, Roland Garros çekilişi gerçekleştirildi. Ödül törenine katılan yarışmacılar arasında yapılan çekilişte, bir kişi Haziran’da Fransa’da gerçekleşecek Roland Garros finallerine çift kişilik seyahat kazandı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle