« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Konyaspor'dan Aykut Kocaman açıklaması!

Fenerbahçe ile anlaştığı iddia edilen Atiker Konyaspor teknik direktörü Aykut Kocaman'la ilgili olarak Konyaspor 2. Başkanı Fatih Yılmaz, önemli açıklamalar yaptı. Yılmaz, Kocaman'ın raporu doğrultusunda transfer çalışmaları yaptıklarını ifade etti.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Önümüzdeki sezon Fenerbahçe'nin başına geçmesi beklenen Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocamak ile ilgili bugün basında çıkan "Kupa finaline çıkar, Fenerbahçe ile eşleşirse yollar ayrılacak" iddiasına Konyaspor yönetiminden yalanlama geldi.

Atiker Konyaspor 2.Başkanı Fatih Yılmaz, yaptığı açıklamada Aykut Kocaman'la yola devam etmeyi düşündüklerini ve önümüzdeki sezonun transfer çalışmalarının sürdüğünü dile getirdi.

"2018'e kadar sözleşmemiz var"
Bizim gündemimizde Konyaspor'un kupada finale çıkması halinde Aykut Kocaman'la yolları ayıracağımıza dair bir konu yok. Gündem de yapmayı düşünmedik çünkü Aykut hocanın 2018'e kadar devam eden bir sözleşmesi var. Sözleşmesi devam ederken de bunları oturup konuşmamız yanlış. Sezon sonunda belki oturup konuşabiliriz.

"FENERBAHÇE İSTİYORSA BİZİMLE GÖRÜŞMELİ"
Aykut hocayla ilgili bize gelen resmi bir teklif yok. Eğer Fenerbahçe, Aykut Kocaman'ı istiyorsa, sözleşmesi devam ettiği için bizimle görüşmesi gerekir ama bize gelen bir teklif yok.

"AZİZ YILDIRIM BİZE BÖYLE BİR ŞEY YOK DEDİ"
Basında çıkan haberler olarak düşünüyoruz biz bunu. Aziz Yıldırım'la da görüştük, kendisi 'böyle birşey yok' dedi. (Sporx)


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler