GeriFutbol Koç muhasebeye indi! Yıldırım dönemini inceliyor...
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Koç muhasebeye indi! Yıldırım dönemini inceliyor...

Koç muhasebeye indi! Yıldırım dönemini inceliyor...

Ali Koç, Mali Müşavirler ve muhasebeciler eşliğinde kulübün defterlerini açtırdı. Bütün harcamalar tek tek inceleme altına alındı.

Aziz Yıldırım’ı geride bırakarak F.Bahçe’nin yeni Başkanı olan Ali Koç, 20 yıl süren Aziz Yıldırım döneminde yapılan harcalamaları inceleme altına aldı.

Dün kulüp çalışanlarıyla bulunan Koç, daha sonra Mali Müşavirler ve muhasebecilerle birlikte F.Bahçe’nin son 20 yılda yaptığı harcamaları tek tek inceleme altına aldı. Çalışmaların bir süre daha devam edeceği öğrenildi.

KOCAMAN SUS PUS!
Öte yandan Ali Koç’un daha önce üstü kapalı olarak devam etmeyeceğini söylediği Teknik Direktör Aykut Kocaman’la ilgili temas yapılmadı. Tecrübeli çalıştırıcı haber bekledi ama gelmedi. Kocaman’la devam edilmesi beklenmiyor. Bu karar kendisine en kısa sürede iletilecek. Kocaman’ın uzun bir süre tatil yapmak istediği öğrenildi. Daha sonra ise gelen teklifleri değerlendirmeye alacak. (Akşam)

Fenerbahçe Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük, alkışları topladı...

Alkışlar Vefa Küçük'e!Fenerbahçe'de kongre Ali Koç'un ezici üstünlüğü ile sona erdi. Ali Koç'un başkanlık yarışını kazanması kadar, ilginin odağında bir başka isim daha vardı; Vefa Küçük... Divan Kurulu Başkanı olarak Genel Kurul sürecini ve mazbata törenini yöneten Vefa Küçük, taraflı tarafsız her kesimin büyük takdirini topladı.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle