« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kızgın ve öfkeli Ronaldo!

Real Madrid Başkanı Flortentino Perez, İspanya'da maruz kaldığı vergi kaçakçılığı suçlamasıyla bunalan Cristiano Ronaldo'nun kendini kötü hissettiğini ifade etti.

Spor Arena / DIŞ HABER
SON GÜNCELLEME

Son günlerde vergi kaçakçılığı iddialarıyla sarsılan Cristiano Ronaldo, kötü günler geçiriyor. Real Madrid Başkanı Florentino Perez, yıldız oyuncunun öfkeli ve kırgın olduğunu ifade ederken, bu durumu aşacakları yönünde kendisini tezkin ettiğini söyledi.

İspanyol Radyosu El Primer Palo'ya konuşan Perez, "Ronaldo ile kontratımız var. Konfederasyon Kupası bitince oturup konuşacağız. O dürüst bir insan ve yükümlülüklerini yerine getiren birisi" diye konuştu.

Yaşanılan bu krizi aşacaklarını karşı tarafa ilettiğini söyleyen eflatun-beyazlıların başkanı, "Menajeri Jorge Mendes ile konuştum. Endişe edilecek bir durum yok. Beklememiz gerekiyor. Ronaldo kızgın ve yaralanmış durumda" ifadelerini kullandı.

PREMIER LİG İDDİASI

Madrid Savcılığı Mali Suçlar Dairesi, Ronaldo'nun Madrid'de ikametinin bulunduğu yer Pozuelo de Alcarcon ilçesine yaptığı dava başvurusunda, Portekizli futbolcunun vergi kaçırdığını iddia etti.

İddianamede, Ronaldo'nun, 2011-2014 yılları arasındaki imaj gelirlerini eksik göstererek maliyeden toplam 14,75 milyon avro kaçırdığı belirtiliyor.

Suçlamalardan dolayı yıpranan yıldız futbolcunun Real Madrid'den ayrılarak İngiltere Premier Lig'e geri döneceği iddia ediliyor. Ronaldo'nun bu süreçte adı sıklıkla eski kulübü Manchester United ile anıldı.

Kızgın ve öfkeli Ronaldo


Bunları da Beğenebilirsiniz