« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İbra'dan altyapı sürprizi!

Manchester United'ın sözleşmesini yenilemeye yanaşmadığı Zlatan Ibrahimovic ile ilgili sürpriz bir gelişme yaşandı. Oğullarını Manchester United altyapısına yazdırması, Zlatan Ibrahimovic'in sakatlığını atlattıktan sonra İngiliz devi ile 6 aylık yeni sözleşme imzalayacağı iddialarını güçlendirdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İsveçli yıldız Zlatan Ibrahimovic, Manchester United’da kalma ihtimali yükseldi. Yaşadığı ağır sakatlığın ardından Manchester United’ın sezon başında yeni sözleşme önermediği Zlatan Ibrahimovic, oğullarını İngiliz ekibinin altyapısına yazdırdı. Bu hareket, Manchester United yönetiminin, 35 yaşındaki dünya yıldızının kendisine sunulan ‘Sakatlıktan düzeldikten sonra 6 aylık sözleşme imzalayalım’ teklifine sıcak baktığı iddialarını güçlendirdi.

Zlatan Ibrahimovic’in oğulları Maximillian ve Vincent, Manchester United’ın efsane isimleri Ryan Giggs ve Nicky Butt’ın oğulları ile birlikte oynayacak.

Sakatlığı boyunca Manchester United’ın tesislerini kullanan Zlatan Ibrahimovic ile özellikle ABD Ligi ekiplerinden Los Angeles Galaxy yakından ilgileniyor. İsveçli yıldıza yıllık 6 milyon pound’luk bir öneri sunan ABD ekibi, yanıt bekliyor. Ancak son gelişmeler, Zlatan Ibrahimovic’in kariyerine Manchester United’da devam edeceği iddialarını güçlendiriyor. (Skor)

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz