« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hayata Fenerbahçe aşkıyla tutunuyor

Dünyada sadece 50 kişide rastlanan Morbus Farber hastalığının pençesine düşen ve 2 ay kaldığı komadan çıktığında sadece F.Bahçe formasına tepki veren Yasin, Marsilya maçında Kocaman ile tanıştı, sonra otelde konuğu oldu.

Süleyman ARAT
SON GÜNCELLEME

FENERBAHÇE' nin Marsilya ile oynadığı maçı izleyenler arasında bir kişi herkesin dikkatini çekti. O kişi, Yasin Yıldız’dı...

Dünyada 50 kişide rastlanan Morbus Farber hastalığından kurtulan çok az iken 22 yaşındaki Yasin, F.Bahçe sevdasıyla direnç göstermiş.

2014’te 2 ay komada kalan, uyandığında sadece Fenerbahçe formasına ve Fenerbahçe şapkasına tepki verip gülümseyen Yasin bu aşk sayesinde tekerlekli sandalye ve serumla da olsa yaşam mücadelesinde daha iyi bir noktaya ulaşmış.

EN GÜZEL ANLARI

Zürih’ten 200 kilometrelik mesafeyi hiçe sayarak Marsilya maçına gelen Yasin, burada Aykut Kocaman ile görüştüğünde mutluluğu zirveye çıktı. Yasin’in sevinci bununla da kalmadı. Kocaman, Yasin’i kaldıkları otele özel davetlisi olarak çağırdı. Otelde uzun sohbetin ardından futbolcularla da bir araya gelen Yasin’in hayatının en anlamlı günlerinden birini yaşadı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler