GeriFutbol Hakan Şükür ve Arif Erdem yüzünden 2700 üye...
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hakan Şükür ve Arif Erdem yüzünden 2700 üye...

Hakan Şükür ve Arif Erdem yüzünden 2700 üye...

Hakan Şükür ve Arif Erdem’i, tüzükteki ‘6 yıl aidat ödemeyenler kulüpten ihraç edilir’ hükmüne dayanarak atan G.Saray yönetimi, bu maddenin aynı durumdaki diğer üyelere de uygulanmasına karar verirse, 2 bin 700 kişi ihraç edilecek.

Galatasaray’da,  Hakan Şükür ve Arif Erdem’in ihraç edilmesinin yankıları sürüyor.Tüzüğün ‘6 yıl mazeretsiz aidat ödemeyenler kulüpten ihraç edilir’ hükmünü devreye sokan yönetim tarafından üyelikleri düşürülen. Hakan Şükür 8, Arif Erdem de 7 yıldır aidat ödemiyordu. Ancak, bu maddenin sadece 1-2 kişiye uygulanması da tüzük gereği mümkün değildi. 

ÜYE SAYISI 5600’E DÜŞEBİLİR
Dursun Özbek yönetimi bu iki isim gibi en az 6 yıl aidat ödemeyen 2 bin 700 üyenin durumunu bugünkü toplantıya bıraktı. Sicil Kurulu, 6 yıldır aidatlarını yatırmayan üyelerin listesini yönetime iletti. Özbek ve ekibi bugün yapacağı toplantıda, sayıları 2 bin 700’e ulaşan bu üyelerin ihraç edilip edilmeyeceğine karar verecek. Sarı kırmızılı kulübün halen 8 bin 300 üyesi bulunuyor. Durumları tartışmalı 2 bin 700 kişinin ihracına karar verilirse üye sayısı 5 bin 600’e düşecek. 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle