« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Güneş'in 'kalsın' dediği futbolcu için yeni teklif!

Beşiktaş’ın savunmadaki bel kemiği Marcelo için Lyon’un ısrarı sürüyor. Güneş oyuncunun kalmasından yana, Marcelo da gitmeye gönülsüz. Lakin transfer için sıcak paraya ihtiyaç duyan siyah beyazlılar Fransızların teklifini kestirip atamıyor.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

FRANSIZ Olympique Lyon kulübünün Marcelo Guedes konusundaki ısrarı sürerken Beşiktaş bu transfer konusunda kararsız. Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, transfer çalışmaları konusunda yoğun şekilde çalıştıklarını belirtirken “Lyon Kulübü Marcelo’ya 8 milyon Euro bonservis ücreti önerdi. Şu anda düşünüyoruz. Teknik direktörümüz Şenol Güneş bu oyuncunun ayrılmasını pek istemiyor. Bu hafta bir araya gelerek Marcelo konusunu çözeceğiz. Marcelo da Beşiktaş’tan ayrılmak istemediğini iletti. İkilemdeyiz” ifadelerini kullandı.

Güneşin kalsın dediği futbolcu için yeni teklif

HEDEFTE İKİ OYUNCU
Beşiktaş, transferdeki yolunu da Marcelo’nun satışına göre çizecek. UEFA kriterlerine uymak zorunda olduklarını bununla beraber ancak Marcelo veya başka bir oyuncunun satışıyla takıma takviye yapabileceklerini belirten Tranfser Komitesi Başkanı Umut Güner “Hedeflerimizde 2 önemli oyuncu transfer etmek var. Bu oyuncularla görüşüp anlaştık fakat takımdan oyuncu satılmasını bekliyoruz” dedi. Teknik Direktör Şenol Güneş’in bir stoper istediğini kaydeden Güner “Kimse merak etmesin istenilen oyuncuları alacak ekonomik gücümüz var. Ama UEFA’nın kurallarına uymak zorundayız” dedi.