« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gündem yine Serdar Taşçı

Medel transferinde ilerleme sağlayamayınca alternatiflere yönelen Trabzonspor, Serdar Taşçı’ya talip oldu. Spartak, oyuncuyu bırakmak istemezken Karadeniz ekibi fiyatı yükseltti.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

INTER’Lİ Gary Medel’in transferde ağırdan alması nedeniyle alternatif isimlere yönelen Trabzonspor, yeniden Serdar Taşçı ismine yöneldi. Spartak Moskova ile 2018 yılına kadar sözleşmesi bulunan 30 yaşındaki stoper için bordo mavililerin yeni bir teklif yapacağı belirtildi. 1987 doğumlu Türk asıllı Alman oyuncuyu kulübünün bırakmaya sıcak bakmaması nedeniyle yapılan ilk görüşmelerden olumlu sonuç alamayan bordo mavili yönetiminin, yeni bir teklif ile fiyat artırarak Spartak Moskova´nın kapısını çalacağı kaydedildi. Bordo mavililerin hafta başında Rusya´ya giderek bu transferi olumlu sonuçlandırmaya çalışacağı ifade edildi.

KOMBİNE SATIŞLARINDA ŞOK

ÖNÜMÜZDEKİ günlerde 50. yılını kutlayacak olan Trabzonspor’da kombinelere ve formalara olan ilgisizlik yönetimi şok etti. Kombinelerin satışına 17 Temmuz’da başlanırken kulübün sitesine de satılan miktarı gösteren sayaç yerleştirildi. Bordo-mavili kulübün resmi internet sitesine giren herkes satılan kombine sayısına görebilirken dün itibarıyla 33 bin mevcut kombinede 2 bin rakamına ulaşılamaması büyük hayal kırıklığı yarattı. Başkanı Muharrem Usta’nın, taraftarların ilgisizliği karşısında moral bozukluğu yaşadığı öğrenildi.

Bordo mavili takım yeni sezon hazırlıklarını  Slovakya´nın Samorin kasabasında dün sabah saatlerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü. Ersun Yanal yönetiminde basına kapalı olarak gerçekleştirilen antrenmanda ısınmanın ardından taktik çalışması yapıldı.


Bunları da Beğenebilirsiniz