« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Göksel Gümüşdağ: Beşiktaş’ın 4’te 1’iyiz

Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, “Bu takım, Beşiktaş’ın dörtte biri fiyatına kuruldu. Biz onlara iki maçta da kaybetmedik” dedi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

LİDER Beşiktaş’ı 11 dakikada bulduğu gollerle 3-1 mağlup ederek, puan farkını 4’e düşüren Medipol Başakşehir’de maçtan sonra büyük bir mutluluk ve gurur yaşanıyordu. Başkan Göksel Gümüşdağ, Hürriyet’e yaptığı özel açıklamada, “Biz bu takımı Beşiktaş’ın dörtte biri fiyatına kurduk” dedi.

Bir hafta içinde çok önemli üç maç oynadıklarını hatırlatan Gümüşdağ, “Geçen hafta Rize’de yaşanan olaylardan ötürü sıkıntılar yaşadık, ancak bunları doğru adımlar atarak çözdük. Hatalarımızı düzelterek bu maça çıktık ve sonunda da kazandık. Biz öncelikle güzel futbol oynamak isteyen bir kulübüz. Stada gelen taraftarlarla ekranları başına oturan seyircilerin bizi izlerken keyif almasını istiyoruz. Şampiyonluktan önce kaliteli futbol oynamak hedefimiz” dedi.

ONLAR BİZİ YENEMEDİ

İlk maçta berabere kaldıkları Beşiktaş’ı evlerinde de çok iyi bir futbolla 3-1 yendiklerini belirten Gümüşdağ, “Beşiktaş bu sezonun en iyi takımı, ama biz iki maçta da kaybetmedik. Onlar bizi yenemedi. Üstelik biz onlara göre daha mütevazı bir bütçeyle kurulduk. Yaklaşık dörtte biri kadar bir bütçemiz var Beşiktaş’a göre” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz