« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gökhan Gönül'den çarpıcı F.Bahçe yorumu!

Beşiktaş'ın sezon başında Fenerbahçe'den transfer ettiği milli futbolcu Gökhan Gönül katıldığı bir televizyon programında çarpıcı açıklamalar yaptı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Süper Lig'i şampiyon tamamlayarak önemli bir başarı elde ettiklerini belirten yıldız oyuncu Şampiyonlar Ligi'nde de aynı başarıyı tekrarlamak istediklerini belirterek, "Şampiyonlar Ligi'nden kötü bir şekilde elendik. Önümüzdeki yıl Avrupa'da daha başarılı olmalıyız. Başakşehir'in ligi ilk sıralarda bitirebileceğini düşünmüyordum.Son 4-5 haftada Başakşehir bizi çok tedirgin etti. Tüm Başakşehir takımını da tebrik ediyorum.

Bütün sezon verdiğimiz emeğin karşılığını şampiyonlukla almak büyük mutluluk. Çözüm bulabilse önlem alabilirler ama büyük takımlar bunlar. 1-2 senede toparlarlar zaten o yüzden büyük takımlar." dedi.

 

Deneyimli sağ bek Aykut Kocaman hakkında da önemli değerlendirmeler yaparak, ''Benim hayatımda tanıdığım en onurlu insanlardandır Aykut Kocaman. Benim için çok önemli bir teknik adam. Beni çok iyi tanıyor ve neler yapabileceğimi çok iyi biliyor. Eğer Fenerbahçe'ye giderse takımı tekrar ayağa kaldıracaktır.

Geldiğim ilk günden beri bana destek olan Beşiktaş taraftarına çok teşekkür ederim. Mağlup olduğumuz maçta bile destek oldular. Başarabileceğimize inanıyorlardı ve bize bunu hissettirdiler. Onlara çok teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.


Bunları da Beğenebilirsiniz