« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gökhan Gönül ve Caner Erkin'den özel açıklamalar

Beşiktaş'ın sağ ve sol bek yıldızı olan Gökhan Gönül ile Caner Erkin yayıncı kuruluşun sorularını cevaplandırdılar.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş'ın yıldız futbolcuları Gökhan Gönül ve Caner Erkin, beIN Sports'a açıklamalarda bulundu.

Gökhan Gönül'ün sözleri şu şekilde;

GÖNDERME DEĞİLDİ
Şampiyonluktan sonra "huzurluyum" demem bir gönderme olarak anlaşıldı. Huzurluyum dedim. "Fenerbahçe'de huzursuz muydun" dediler. Böyle bir şey söz konusu değil.

"FENERBAHÇE'DEN ŞAMPİYONLUKLARIMDAN GURURLAR BAHSEDECEĞİM"
Fenerbahçe'de de yaşadığım iki şampiyonluk var. Beşiktaş'ta ise bir kez. Bunlar ayrı hikayeler barındırıyor. Buraya gelmem sıkıntılı bir süreçti. Özellikle 3 Temmuz'e yaşadık şampiyon olduk. Üzerine Ersun hoca ile şampiyonluk yaşadık. Onlardan gururla bahsedeceğim.

YANLIŞ BİLGİLER SORUN YAŞATTI
Yanlış bilgiler ortaya atıldı, bu sebeple taraftarlarla sorun yaşandı. Beşiktaş'ta da iyi karşılandım. Güzel ortam sayesinde çabuk adapte oldum. Fenerbahçe taraftarı iyi işler yaptığımda destek olmuştu, burada da Beşiktaş taraftarı aynı şekilde destek oluyor. Hepsine teşekkür ediyorum.

ŞAMPİYONLUK SONRASI O FOTOĞRAF...
Çok büyük bir camidan başka büyük bir camiadan geldik. İkimizin de istediği şampiyonluktu. Soyunma odasında yan yana geldiğimizde gel bir resim çekelim, paylaşalım dedik...

Caner Erkin'in açıklamaları ise şöyle;

INTER'DE ANLAŞMAZLIK OLUNCA BEŞİKTAŞ'A GELDİM
Fenerbahçe'de son 1.5 ayda hocayla bir problemim olmuştu. Inter'de de bir anlaşmazlık oldu ve Beşiktaş'a gelmek istedim. Olaylı bir şekilde ayrıldık ama bunu biz yapmadık. Avrupa'da büyük takımların birbirinden oyuncu alması gayet normal. Ben 3 Büyük kulüpte de oynadım, taraftarlar ile konuşunca çok iyi dönüşler yaşıyoruz.

TV'DEN ÖĞRENDİM
Inter'deydim. Gökhan Gönül'ün Beşiktaş'a transferini televizyondan öğrendim...


Bunları da Beğenebilirsiniz