GeriFutbol Galatasaray’ın yıldızları TEMSA ile şampiyonluk ‘Maraton’unda!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Galatasaray’ın yıldızları TEMSA ile şampiyonluk ‘Maraton’unda!

Galatasaray’ın yıldızları TEMSA ile şampiyonluk ‘Maraton’unda!

Kulüplere verdiği destekle Türk sporunun gelişimine katkıda bulunan TEMSA, Karayolu Ulaşım Sponsoru olduğu Galatasaray için yeni bir reklam filmi hazırladı.

Galatasaray U19 Takım Kaptanı Recep Gül’ün başrolde olduğu filmde, gençlere sahip çıkılmasının ve altyapının önemine dikkat çekildi. Feghouli, Belhanda, Selçuk İnan gibi A Takım oyuncuları da reklam filmi için kamera karşısına geçti.

Spora desteğini farklı sponsorluk çalışmalarıyla sürdüren Türkiye’nin lider otomotiv üreticilerinden TEMSA, özel tasarım ile üretimini gerçekleştirdiği “Maraton” ile karayolu ulaşım sponsorluğunu üstlendiği Galatasaray Spor Kulübü için etkileyici ve duygusal bir reklam filmi hazırladı.

TEMSA’nın "Bu Otobüs Diğerlerine Benzemez" ana mesajıyla hazırladığı filmin başrolünde Galatasaray U19 Takım Kaptanı Recep Gül var. Bir sporcunun başarıya giden yoldaki zorlu mücadelesinin, azmin ve fedakârlığın aktarıldığı film, Türk sporunun gelişiminde gençlere sahip çıkmanın ve altyapıların önemine de dikkat çekiyor. Filmde Recep Gül’ün yanı sıra Sofiane Feghouli, Younes Belhanda, Selçuk İnan, Eray İşcan, Cedric Carrasso ve Koray Günter gibi Galatasaray’ın yıldız oyuncuları da yer alıyor.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle