GeriFutbol Galatasaray'da tarihi karar!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Galatasaray'da tarihi karar!

Galatasaray'da tarihi karar!

Sarı-Kırmızılı camiada yargı süreci başlıyor...

Son yapılan genel kurulda Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve yönetimini idari yönden ibra etmeyen üyeler, erken seçim kararını beklerken, konu mahkemeye taşındı. “Biz görevimizin başındayız” diyen Cengiz, avukat ve hukukçu ordusuyla birlikte hazırladığı raporlarla beraber dün mahkemeye başvurdu.

Sarı-Kırmızılı yönetimin hedefi, oylamanın yapıldığı genel kurulla ilgili tedbir kararı aldırmak. Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz’in bu hamlesine, muhalefet cephesinden de karşı hamle geliyor.

Eski başkanlardan Duygun Yarsuvat’ın önderliğindeki genel kurul üyelerinin, mevcut yönetime erken seçim kararı aldırmak amacıyla mahkemeye gitmeye hazırlandığı öğrenildi.

Galatasaraylı Avukatlar ve Hukukçular Derneği Başkanı Oğuzhan Kabasakal, sarı-kırmızılı camiadaki seçime dair bilgi verdi...

"23 Mayıs’a kadar da bir seçim yapılması gerekiyor"Galatasaraylı Avukatlar ve Hukukçular Derneği Başkanı Oğuzhan Kabasakal, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz’in 23 Nisan’a kadar tedbir kararı alması gerektiğini belirterek, "Tedbir kararını alamazsa, tüzüğümüz gereği seçim kararını almak zorunda. 23 Mayıs’a kadar da bir seçim yapılması gerekiyor. Tedbir kararı alırsa, görevine devam edecektir" dedi.

iddaa'da en çok oynanan bahisleri kaçırmayın, incelemek için buraya tıklayın!

Galatasarayda tarihi karar

 

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle