« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galatasaray Jason Denayer ile anlaştı

Yeni transferlerle sezona bomba gibi giren Galatasaray, Jason Denayer ile kiralık olarak anlaştı.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

Galatasaray, Manchester City savunmacısı Jason Denayer ile kiralık olarak anlaştı.

Sarı-kırmızılılara gelmek için can atan Belçikalı savunmacı,gece yarısı İstanbul'a geldi.

Geçen sezon Galatasaray’ın almak istediği Denayer transferin son saatlerine kadar havalimanında beklemiş ancak Manchester City transfere izin vermemişti.

500 BİN EURO'YA KİRALANDI

Galatasaray, Jason Denayer'i 500 bin euro bedel karşılığında kiraladı. Bu transfer Belçikalı futbolcunun inatçı tavrı ile olumlu sonuçlandı Henüz imzalar atılmasa da Galatasaray yönetimi, bu transferin yüzde 99 olasılıkla bittiğini ifade ederken satın alma opsiyonu tutarını ise İngilizler henüz bildirmedi.

GALASARAY ISRARI SONUÇ VERDİ

Manchester City, Denayer’in, “Galatasaray’a gideceğim” inadına karşın kiralama izni vermemişti. Ancak Denayer de, gelen diğer teklifleri kabul etmedi. City, “Bonservisle verelim” dese de Galatasaray’ın böyle bir düşüncesi yoktu. Kulübünü ikna etme çabasında ısrarcı olan Denayer, çabalarında başarılı oldu ve İngiliz kulübü yıldız oyuncunun kiralanmasına onay verdi.

Denayer, Galatasaray'a gelmek için sırası ile Girona, Brighton ve Standard Liege kulüplerinin kiralama tekliflerini reddetti. BelçikalıManchester City Kulübüne açık şekilde " Kiralık olarak Galatasaray'dan başka takımda oynamam" resti çekti.

 

Galatasaray'da iki flaş ayrılık!
Galatasaray'da iki flaş ayrılık!
Galatasaray'da teknik direktör Igor Tudor'un kadroda istemediği iki isim olan Lionel Carole ve Luis Cavanda'nın yeni takımları belli oldu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz