« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fenerbahçe'de aranan lider bulundu!

Zaman zaman yaşanan olumsuz örneklerden hareketle Valbuena’yı tam 6 saat süren bir sağlık kontrolünden geçiren Fenerbahçe yönetimi, yeni transfere tam not verdi. Fransız oyuncu, gücü ve zindeliğiyle olduğu kadar liderlik özellikleriyle de tam not aldı.

Ahmet ERCANLAR
SON GÜNCELLEME

FENERBAHÇE’de yeni transfer Mathias Valbuena, tam 6 saatlik sağlık kontrolünün ardından sarı lacivertliler ile anlaşmasını tamamladı. Fransız yıldızın en küçük bir sakatlığının bile bulunmaması, güçlü ve zinde çıkması sağlık heyetini mutlu ederken, tecrübeli oyuncunun liderlik özellikleri de memnuniyet yarattı.

Sürekli İstanbul hakkında sorular soran, nerede yemek yiyeceği, nerede yaşayacağı konularında bilgi alan Fransız yıldızın bu tavırları, İstanbul’a önce eşini gönderip, kenti ailesi sevdikten sonra gelmeye karar veren Kuyt’a benzetildi.

ÖNEMLİ BİR GÜÇ OLACAK
Başarılı orta alan oyuncusunun liderlik ruhu ve daha şimdiden İstanbul ile takıma uyum sağlamaya çalışması, kendisiyle görüşen yöneticilere, “Yeni liderimizi bulduk” dedirtti. Valbuena’nın 32 yaşın hiçbir dezavantajını yaşamadığını, kendine çok iyi bakmış olduğunu söyleyen sarı lacivertliler, tecrübeli oyuncunun takım için hem saha içinde, hem dışında büyük bir güç olacağına inanıyor.

Fenerbahçede aranan lider bulundu


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler