« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fenerbahçe Almanya'da yetenek avında!

Fenerbahçe Almanya'da yetenekli futbolcu avına çıktı. Fenerbahçe Almanya sorumlusu Adnan Çetinkaya tarafından hayata geçirilen 2000-2004 doğumlu gençlerin seçmeleri ,Nürnberg,Willstatterstr.4 adresindeki ATV Frankonya sahasında başladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Seçmelerin ilk günü Cuma günü olmasına rağmen tüm Almanya ve Fransa'dan gelen gençlerle dolup taştı. Türkiye'den gelen alt yapı antrenörleri denetiminde sürdürülen seçmeler, pazar günü ne kadar sürecek. Her günün sonunda yetenekli futbolcular belirlenecek. Son gün hazırlık maçı yapılacak. 2000 ve 2004 doğumlu futbolcular burada da yeniden değerlendirilecek

Belirlenen yetenekli futbolcular, 2 hafta Türkiye'de Fenerbahçe tesislerinde ağırlanacak ve yeniden elemeye tabi tutulacaklar. Seçmelerin ilk günü, Türkiye Cumhuriyeti Nürnberg Başkonsolosu Yavuz Kül'de hazır bulunarak genç futbolculara destek verdi. Hedef 1 milyon üye proje yöneticisi Merhum futbolcu Selçuk Yula'nın eşi Sema Yula'da Fenerbahçe için üye kaydı yaptı. Maçları Nürnberg'li Türk Hakem Tayfun Ünlü idare etti.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler