« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fazıl Say'dan Arda Turan paylaşımı!

Ünlü piyanist Fazıl Say, Arda Turan’ın milli takım uçağında gazeteci Bilal Meşe’ye saldırmasından sonra milli takımı bırakmasını yorumladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Sosyal medya hesabından bir yazı kaleme alan Fazıl Say, Arda Turan’a yönelik sert ifadeler kullandı.

İşte o yazı:
"Arda Turan milli takımı bırakmış. Zaten kovulmuştu... Ego kavgaları, para kavgaları, uçakta küfürlü itiş kakışlar, siyasi açıklamalar, "daha güçlü bir Türkiye için evet diyeceğiz" filan lafları.

Barcelona’da yedek klubesinde bir futbolcu, sürekli olaylar. Tuhaf seviyede basın toplantıları, dedikodular... Arda’nın takım arkadaşı Messi. Milli takımı Arjantin için her ay 10 bin kilometre yapan Messi’yi düşünün. Böyle sorunlar çıkartıyor mu Arjantin’de? Pele’yi, Cruyff’u, Maradona’yı, Dünya şampiyonu Almanya’yı, Brezilyayı , İtalya’yı düşünün. Bir de şu hale bakın. Niye ilgilenelim? Kosova maçı için mi?

Arda Turan'ın Bilal Meşe'ye yönelik saldırısında 3 soru...
Arda Turan'ın Bilal Meşe'ye yönelik saldırısında 3 soru...
Milli Takım kaptanının, gazeteci Bilal Meşe’ye saldırıyı gerçekleştirdiği yer ve zamanlama çok ilginç... Olayın ardından Instagram hesabında yer alan açıklamasına Galatasaray formalı bir fotoğraf koyması da değişik yorumlara yol açtı. İşte saldırı anı ve sonrasında yaşananlar...
Arda Turan İstanbul'a geldi!
Arda Turan İstanbul'a geldi!
A Milli Takım'ı bıraktığını açıklayan Arda Turan kamptan ayrılarak İstanbul'a geldi...

Fazıl Saydan Arda Turan paylaşımı


Bunları da Beğenebilirsiniz