GeriFutbol Fatih Terim'e ceza! O sözler sonrası...
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Fatih Terim'e ceza! O sözler sonrası...

Fatih Terim'e ceza! O sözler sonrası...

Derbi sonrasında Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, hakem Ali Palabıyık'a sert sözlerle yüklenmişti. Terim'in bu sözleri sonrasında deneyimli teknik adama ceza gelme ihtimali belirmişti.

Fanatik Yazarı Deniz Çoban'a göre, maç sonunda isyan eden Terim'e en fazla ihtar cezası gelecek.

İşte Çoban'ın sözleri:

“Korkaksanız yapmayın” ifadesi ceza gerektirir. “Sportmenliğe aykırı” bir açıklama. Fakat disiplin talimatı değiştikten sonra deyim yerindeyse hakeme hakaret de serbest hale geldi! Evvelden bu tip açıklamalara cezanın alt limiti 2 maç cezaydı. Şimdi alt limit ihtara kadar düştü. Bu sözlerden dolayı sevk yapılabilir mi? Evet... Ama yapıldıktan sonra ihtardan daha fazla ceza verilmez diye düşünüyorum şu ortamda.

Terim ne demişti?

"Faulü vereceksin. VAR Bülent Yıldırım, çağıracaksın. Bir önceki pozisyon var Mehmet Topal’ın, söyleyeceksin. Seni ilgilendirmiyor benim iyi ya da kötü oynamam. Geçen hafta vermedin, burada da vermiyorsun. O zaman bu işi niye yapıyorsunuz kardeşim. Korkaksanız yapmayın."

iddaa'da en çok oynanan bahisleri kaçırmayın, incelemek için buraya tıklayın!

Fatih Terime ceza O sözler sonrası...

"Burada puan bırakmak beni çok üzdü"Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, derbi sonrası, "Bizim için hem 'puan' hem de psikolojik olarak çok önemli 2 puan kaybettik. Bu beni çok üzdü. Ama 6 maçımız varsa 18 puan var demektir. Hiçbir şey kaybedilmiş değil" dedi. Hakem Ali Palabıyık’ın yönetimini de eleştiren Terim, "Hakemlerle ilgili görüşümüz olduğu zaman ceza yiyoruz. Bu iş korkakların işi değil" yorumunu yaptı.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle