GeriFutbol Fatih Terim'den flaş karar! İmza...
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Fatih Terim'den flaş karar! İmza...

Fatih Terim'den flaş karar! İmza...

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, ibra krizi sonrası seçim yapılana kadar yeni sözleşmeyi imzalamama kararı aldı.

Geçtiğimiz günlerde Galatasaray Mali Genel Kurulu'nda başkan Mustafa Cengiz ve yönetimi ibra edilmemişti.

Bu gelişmelerin ardından dün bir açıklama yapan Mustafa Cengiz, 'Şu an itibarıyla Galatasaray'ın yüce menfaatleri ve Galatasaray'ı Galatasaray yapan değerlerin korunması uğruna gereken her şeyin yapılacağından camiamızın hiçbir endişesi olmasın. Gereken her türlü önlem alınacaktır. Biz görevimizin başındayız. Son genel kurulda haksız ve tartışmalı şekilde alınan kararlara karşı hukuki mücadelemize tüm alanlarda ve boyutlarda girişecek ve onları sürdüreceğiz.' demişti.

Bu olayların ardından mali Genel Kurul öncesi Mustafa Cengiz ve Abdurrahim Albayrak, teknik direktör Fatih Terim ile görüşmüş, 5 yıllık yeni sözleşme üzerinde anlaşmışlardı.

Ancak Cengiz ibra edilmeyince işler karıştı. Fatih Terim'in nezaketen yeni seçim yapılana kadar herhangi bir imza atmayacağı öğrenildi.

Başkan Cengiz, dün yaptığı basın toplantısında 'Görevimizin başındayız' açıklamasını yapmıştı...

Mustafa Cengiz: Görevimizin başındayızGalatasaray'da zorunlu seçim kararı ile sonuçlanan genel kurulun ardından başkan Mustafa Cengiz basın toplantısı düzenledi. Cengiz, "Biz görevimizin başındayız. Son genel kurulda haksız bir şekilde alınan kararlara karşı hukuki mücadelelere geçecek ve onları sürdüreceğiz. Tüm Galatasaraylılar müsterih olsun. Emanetiniz emin ellerdedir." açıklamasını yaptı.

iddaa'da en çok oynanan bahisleri kaçırmayın, incelemek için buraya tıklayın!

Fatih Terimden flaş karar İmza...

Yorumları Göster
Yorumları Gizle