GeriFutbol F.Bahçe 10 yılda Real Madrid seviyesine çıkar
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

F.Bahçe 10 yılda Real Madrid seviyesine çıkar

F.Bahçe 10 yılda Real Madrid seviyesine çıkar

Fenerbahçe'de bir yandan şampiyonluk mücadelesi devam ederken, bir yandan da başkanlık yarışının nasıl sonuçlanacağı merak ediliyor. Ahmet Ercanlar, Sporx TV'nin Futbol Masası adlı programda çarpıcı açıklamalar yaptı.

"KOÇ'UN 8,500 TANE İMZASI VAR"

Ahmet Ercanlar, Ali Koç'un önemli sayıda oy topladığını ve seçimde başkan seçilme ihtimalinin yüksek olduğunu söylerken "Ali Koç, 8,500 tane imza toplamış durumda. Fenerbahçe tarihinde en büyük başkanlık oyu 6,500. Şimdi 8,500 ile yeni bir rekor kırılabilir. Yüksek katılım olması Ali Koç'a yarar. Ali Koç'un ekibi daha belli değil. Aykut Kocaman şampiyon yaparsa, Kocaman ile devam etmeyecek mi? Bu mantıksız olur. Ali Koç, scout ekibi kurduğunu ve çalışmalara başladığını net şekilde söylüyor, bunu söyleyebilirim. Görüşmeler yaptığı isimler de var." dedi.

Mevcut başkan Aziz Yıldırım'da önemli projeleri olduğunu aktaran Ahmet Ercanlar, "Fenerbahçe'de her yıl kongre yapılsa kulüp 10 yıla Real Madrid seviyesine çıkar. İki aday da çok iyi hazırlanıyor." ifadelerini kullandı.

 

Fenerbahçe'de başkanlık yarışını kim kazanır?

Fenerbahçe başkanlık seçimini Ali Koç mu, Aziz Yıldırım mı kazanır?Sarı mikrofon bu kez sokakta gördüğü insanlara "Fenerbahçe başkanlık yarışını Aziz Yıldırım mı, Ali Koç mu kazanır?" sorusunu yöneltti. İşte sizlerden gelen ilginç cevaplar!

Yorumları Göster
Yorumları Gizle