« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Emre Mor menajeri Muzzi Özcan ile yollarını ayırdı

Emre Mor, menajeri Muzzi Özcan ile tüm bağlarını kopardı. Genç yıldızın, Türkiye'ye gitmek istemediği ve kariyerini Avrupa'da sürdürmeyi amaçladığı ifade ediliyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Borussia Dortmund'da futbol yaşamını sürdüren temsilcimiz Emre Mor, menajeri Muzzi Özcan ile tüm bağlarını kopardı. Genç yıldız adayının, arasının çok iyi olduğu menajer Özcan ile yollarını neden ayırdığı tartışma konusu olurken gerçeğe Spor Arena ulaştı.

İşte Emre Mor'un yeni adresi!
İşte Emre Mor'un yeni adresi!
Menajer Muzzi Özcan ile bağlarını koparan Emre Mor'ın yeni temsilcisi Bektaş Demirtaş oldu. Demirtaş Emre Mor'un Milan'a transferi için somut adımlar atacak.

Kariyerini Türkiye'de sürdürmek istemeyen Emre Mor, Özcan'ın Süper Lig ekipleriyle temas kurmasından rahatsız oldu. Kariyerine Avrupa'nin büyük liglerinde devam etmek isteyen genç oyuncu, Inter temaslarının kesilmesi ile de hayal kırıklığına uğradı.

Emre Mor'un Inter transferinin menajer ücretindeki anlaşmazlıklardan dolayı gerçekleşmediği ifade ediliyor. Emre cephesinin bunlardan duyduğu rahatsızlık sonrasında ayrılma kararı aldığı ifade edildi.

HER ŞEYİ ANLATACAĞIM

Emre Mor'un temsilciliği görevi biten Muzzi Özcan'ın moralinin epey bozuk olduğu dile getirildi. Özcan Twitter hesabından şu ifadeleri kullandı:

Yakında gereken açıklamalar yapılacak! Bazı gerçekleri öğrenmenin zamanı geldi! Her şey siyah-beyaz olacak! Türkiye, milli takim, kim be kim ne yaptı her şeyi anlatacağım! Her şey siyah-beyaz!

 

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler