GeriFutbol Elvis Manu ve Jailton "Ümit Özat" dedi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Elvis Manu ve Jailton "Ümit Özat" dedi

Elvis Manu ve Jailton "Ümit Özat" dedi

Süper Lig ekiplerinden Gençlerbirliği forması giyen Elvis Manu ve Jailton Paraiba, Ümit Özat'ın yeniden göreve başlamasının ardından forma şansı bulmalarıyla performanslarının yükseldiğini ifade etti.

İngiltere'nin Brighton takımından transfer edilen Hollandalı Elvis Manu, başkent ekibinin teknik direktörü Ümit Özat'ın kendisini Türkiye'ye getirdiğini belirterek, bu sayede daha çok görev aldığını ve kendini gösterebilme fırsatı bulduğunu dile getirdi.

Başkent ekibinin yollarını ayırdığı tecrübeli teknik adam Mesut Bakkal'ın kendisine yeteri kadar fırsat vermediğini ifade eden Manu, "Ümit Özat tanıdığı için gelir gelmez bana sorumluluklar verdi. Benim sahada neler yapabildiğimi bilmesi avantajım oldu." diye konuştu.

Süper Lig'in zor olduğuna dikkati çeken 24 yaşındaki Manu, "Hollanda'daki Türk arkadaşlarımdan lig hakkında bilgi alıyordum. Büyük, saygın ve kaliteli oyunculardan oluşan bir lig olduğunu biliyordum. Alışma sürecini artık geride bıraktım. Türk oyun mantalitesinin de artık yeterince farkındayım ve ona göre oynuyorum." ifadelerini kullandı.

Futbolcu olarak adının daha fazla duyulmasını sağlamayı hedeflediğini dile getiren Manu, "Kendimi saygın bir konuma getirip, takıma daha faydalı olmayı istiyorum. Gerçekten önemli bir lig, bu nedenle de ismimin duyulması en önemli hedeflerimden biri." dedi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle