« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fenerbahçe'nin o transferi yattı! Başkan konuştu...

Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Emre Belözoğlu'nun Fenerbahçe'ye geri dönecek yönünde çıkan haberler hakkında açıklamalarda bulundu. Başkan Gümüşdağ ayrıca genç futbolcuları Cengiz Ünder'e de ciddi tekliflerin olduğunu söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

"Cengiz için şu anda Avrupa'dan çok ciddi 3 teklif var. 7-8 milyon euro veriyorlar. Ancak kesinlikle satmayı düşünmüyoruz. Başakşehir'de 1 yıl daha kalması kendi gelişimi açısından da çok önemli."

 Şampiyonlar Ligi'ne bu sezon tarihinde ilk kez ön elemeden katılacak olan Medipol Başakşehir'in genç yıldızı Cengiz Ünder'e teklif yağıyor. Avrupalı birçok kulübün peşinde olduğunu duyduğumuz Cengiz hakkında en net ve gerçek bilgileri Başkan Göksel Gümüşdağ açıkladı. Gümaşdağ, AKŞAM'a gelişmeleri şöyle anlattı: "Evet, Cengiz Ünder'in talibi çok. Avrupa'dan şu ana kadar 3 resmi teklif bize ulaşmış durumda. 7-8 milyon euroluk teklifler var. Ancak biz bunları kesinlikle değerlendirme niyetinde değiliz

DAHA ZAMANI VAR

Bu konuda tavrımız net. Cengiz, daha çok genç bir oyuncu. Milli Takım'da da forma şansı bulmaya başladı. Başakşehir sadece onun için bir kulüp değil, gelişimini tamamlaması için iyi bir okul. O yüzden bir sezon daha bizde kalmasını istiyoruz. Ondan sonra durumu yeniden değerlendiririz. Ancak şu anda satmak gibi bir niyetimiz yok. Zaten kulüp olarak da hedeflerimiz var. Şampiyonlar Ligi'ne kalmak ve şampiyon olmak istiyoruz. Bu hedefe yönelik transfer çalışmalarımız ve araştırmalarımız da devam ediyor."

SÖZLEŞMESİ 2021

Altınordu'dan 700 bin euroya transfer edilen Cengiz Ünder'in 2021 yılına kadar sözleşmesi var.

EMRE'YLE DEVAM!

Gümüşdağ, F.Bahçe'ye yeniden dönmesi gündemde olan Emre Belözoğlu'nun, sezon sonuna kadar kendileriyle sözleşmesi bulunduğunu hatırlattı. Gümüşdağ, "Emre artık futbolunun son döneminde. Bu sene de bizimle beraber olacak. F.Bahçe'ye dönmesi gibi bir şey söz konusu değil" ifadesini kullandı. (Akşam)

 Fenerbahçenin o transferi yattı Başkan konuştu...

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler