« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bursaspor’un yeni sezon formaları tanıtıldı

Bursaspor’un 2017-18 sezonunda giyeceği iç ve dış saha formaları Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda bulunan Bursastore mağazası önünde düzenlenen tören ile basına ve taraftarlara tanıtıldı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

PUMA tarafından tasarlanan yeni formaların tanıtımına Bursaspor Başkanı Ali Ay, İkinci Başkan Ali Ademoğlu, Yeşil Bursa Başkanı Cem Öztürk, Yönetim Kurulu Üyeleri Yusuf Arslan, Görkem Akbaş, Hakan Hacızade, Bursastore’dan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Osman Dinsever ile birlikte çok sayıda Bursaspor taraftarı ve basın mensubu katılım gösterdi.

Bursaspor futbolcuları Pablo Batalla, Cristobal Jorqueara, Titi, Sercan Yıldırım, Kubilay Kanatsızkuş, Ozan Can Kökçü, Mert Örnek, Muhammet Şengezer ve Pascal Okoli mankenler ile birlikte yeni sezonda giyilecek Yeşil Kamuflaj, Beyaz Şampiyon, Efsane Çubuklu ve Yeşil Beyaz Şampiyon formaları sergiledi.

Bursaspor’un yeni sezon formaları tanıtıldı

Formaların yanı sıra antrenman ve kamp ürünleri ile Bursastore’un tasarladığı tişörtler de beğenilere sunuldu. Bursaspor yeni sezon formaları Bursastore’larda satışa sunulacak. Çocuk formalarının fiyatı 100 TL, yetişkin formalarının fiyatı ise 110 TL olacak.