« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bursaspor'un hocası imzalıyor

Yeni sezonda takımı tecrübeli bir isme emanet etmek isteyen Bursaspor, prensipte anlaştığı ünlü Fransız teknik adam Paul Le Guen’le bugün 2+1 yıllık sözleşme imzalayacak, ardından transfer harekâtı başlayacak.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Bursaspor yeni sezonda takımın başına getirmek için yoğun çaba harcadığı ünlü Fransız teknik direktör Paul Le Guen ile Fransa’da yapılan görüşmelerin sonucunda mutabakata vardı. Geçtiğimiz cumartesi günü Fransa’ya giden Bursaspor İdari Menajeri Hüseyin Gedik’in Paul Le Guen ile her konuda anlaşma sağladığı ifade edildi.

Dün geç saatlerde gelmesi beklenen, ancak gelişi sabaha ertelenen Timsah’ın yeni hocası, önce İstanbul’a ardından da Bursa’ya hareket edecek. geldiği kaydedilen Le Guen’le bugün 2+1 yıllık sözleşme imzalanacak. Tecrübeli çalıştırıcı, ekibiyle birlikte görev yapacak.

Yıldıray Baştürk süre istedi

Bu arada sportif direktörlük konusunda da önemli gelişmeler var. Başkan Ali Ay’ın bu görev için bizzat şehre davet edip görüştüğü eski milli futbolcu Yıldıray Baştürk’ün düşünmek için süre istediği kaydedildi. Tarafların bir kez daha bir araya gelip bu konuya netlik kazandıracakları öğrenildi. FANATİK