GeriFutbol Burak Elmas'tan Fatih Altaylı'ya: 'G.Saray'ın hür iradesinden korkmayın'
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Burak Elmas'tan Fatih Altaylı'ya: 'G.Saray'ın hür iradesinden korkmayın'

Burak Elmas'tan Fatih Altaylı'ya: 'G.Saray'ın hür iradesinden korkmayın'

Galatasaray Kulübü'nde yarın gerçekleşecek olan seçimli genel kurul öncesinde camianın iki önemli ismi sosyal medyada tartıştı.

Sarı kırmızılı kulüpte yarın gerçekleşecek olan genel kurulda başkan adayı Ozan Korkut’un listesinde yer alan Burak Elmas, camianın önemli ismi Fatih Altaylı’ya twitter hesabından seslendi.

Elmas, Altaylı’ya, “Sevgili @fatihaltayli Galatasaray'da oylar ehven-i şere teslim edilemez. Galatasaray’da verilmeyecek hiçbir hesabı olmayan ve sadece Galatasaray’ın geleceğini düşünenleri hedef haline getirmeye çalışmak yerine bildikleri gerçeklere rağmen Galatasaray'ı, Galatasaray'ın çıkarlarına göre değil de kendi keyiflerine göre tasarlamaya çalışanlar ve Dursun Bey’e oy verecek olanlar ile uğraşmanızı tavsiye ederim. Gerçekleri sizler dile getirmeseniz bile bir gün ortaya çıkarlar. Hesap vermesi gerekenler çözüm üretmeyenler ve çözümleri baltalayanlardır. Galatasaraylı gerçekleri görür. Bizim gönlümüz ferah. Galatasaraylının hür iradesinden korkmayın @cas1905 @ozersozers @koxalbey @_AAlbayrak” yazdı.

İşte Burak Elmas attığı o tweetler;

Yorumları Göster
Yorumları Gizle