GeriFutbol Beşiktaş Caner Erkin için itiraz edecek!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  17
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Beşiktaş Caner Erkin için itiraz edecek!

Beşiktaş Caner Erkin için itiraz edecek!
- Beşiktaş'ın Medipol Başakşehir maçında mücadeleden çok Caner Erkin'in, maçın hakemi Mete Kalkavan'a küfür etmesi konuşuldu. Efendi Beşiktaş deniyor, aksini söyleyen yok. Ama son haftalarda öyle şeyler gördük ki, söyleyecek söz yok. Önce Şenol Güneş, Fenerbahçe maçında küfür etti. Bütün Türkiye gördü. Geçen de Caner Erkin, Mete Kalkavan'a küfür etti. Eğer hakem duyup da atmadıysa Allah onun cezasını versin. Bence duymadı.

Beşiktaş, Caner Erkin'in 6 maçlık men cezası için itirazda bulunacak. Başkan Fikret Orman ise konu hakkında bir açıklama yapacak.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Caner Erkin'e verilen 6 maçlık ceza ile ilgili açıklamalarda bulunacak. Siyah-beyazlıların başkanı Alanya Beşiktaşlılar Derneği Balosu'nda değerlendirmede bulunacak.

Beşiktaş konu ile ilgili şu açıklamayı resmi sitesinden yaptı:

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun oyuncumuz Caner Erkin ile ilgili kararına yönelik Tahkim Kurulu'na itirazda bulunulacaktır.

Ayrıca Başkanımız Fikret Orman’ın yarın Alanya Beşiktaşlılar Derneğimizin balosunda konuyla ilgili gerekli açıklamaları yapacağını kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

 

 

Alanya-Beşiktaş gol festivali olabilir!

 
Alanya-Beşiktaş gol festivali olabilir!Futbol yorumcusu Uğur Meleke Optimum Avm MediaMarkt mağazasında Alanya-Beşiktaş maçı öncesi değerlendirmelerde bulundu.Ödüllü soruyu cevaplamak için tıklayınız:

Yorumları Göster
Yorumları Gizle