« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Aziz Yıldırım'dan sürpriz karar! İlk maç büyük olay olmuştu...

Kadınlar Basketbol Ligi’nde final serisinde pazar günü oynanan Yakın Doğu Üniversitesi ile Fenerbahçe’nin olaylı kadın basketbol maçından sonra tüm gözler şampiyonluk serisinde ikinci maça çevrilmişti. İkinci maçta da ev sahibi olan Yakın Doğu Üniversitesi’nin başkanı Işık Eyigüngör aldığı ceza sebebiyle taraftarların bulunduğu tribünde yerini alırken, yine ceza alan Aziz Yıldırım bu maça geleceğini söylemesine rağmen gelmedi. Fenerbahçe’yi protokol tribününde Mahmut Uslu ve Ozan Balaban temsil etti.

Süleyman ARAT - DHA
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım az önce başlayan Yakın Doğu Üniversitesi Fenerbahçe Kadın Basketbol final serisi ikinci maçına gelmedi.

Maça Fenerbahçe Genel Sekreteri Mahmut Uslu, Kadın Basketbol Şube Sorumlusu Cenk Başak, Fenerbahçe Basketboldan sorumlu Asbaşkanı Ozan Balaban protokol tribününde yerini aldı. Yakın Doğu Üniversitesi Başkanı Işık Eyigüngör taraftarların arasında maçı izledi.

MAHMUT USLU'DAN SİTEM
Maç öncesi Mahmut Uslu protokol tribününde Yakın Doğu Yöneticisi Çağrı Keskin’e bir süre konuştu. Uslu “Bizim bu takımın Üniversite ayağı ile bir sorunumuz yok. Ancak maça gelen kimse anasına küfür edilmesine izin vermez. Geçen maçta benim de anama küfür ettiler” diye sitem etti.

Uslu daha sonra  TBF Kadın Basketbol Sorumlusu Bahar Akgün’le de tokalaşıp maçı izledi

Aziz Yıldırımdan sürpriz karar İlk maç büyük olay olmuştu...Geçen maçta tokatlanan Yakın Doğu Üniversitesi Başkanı Işın Eyigüngör maçta sevinirken böyle görüntülendi.

IŞIK EYİGÜNGÖR İÇİN SIKI GÜVENLİK
Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi play-off final serisi ikinci maçında Yakın Doğu Üniversitesi ile Fenerbahçe karşı karşıya geldi. İlk karşılaşmadan önce çıkan olaylar sonrası ikinci müsabaka, daha sakin bir ortamda başladı.
Disiplin kurulunun 1 ay hak mahrumiyeti cezasına çarptırdığı Yakın Doğu Üniversitesi Kulübü Başkanı Işık Eyigüngör ise müsabakayı protokol tribünü yerine taraftarlar arasından takip etti.

Aldığı ceza sebebiyle taraftarların arasında maçı izlemek zorunda kalan Eyigüngör'e 13 çevik kuvvet polisi kalkan olurken, yakın koruması ise yanından hiç ayrılmadı.

GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ÜST SEVİYEDE
Serinin ikinci maçında emniyet güçlerinin salon çevresinde ve içinde aldıkları geniş güvenlik önlemleri dikkati çekti. Taraftarlar salona üst aramalarının ardından alınırken, iki takım taraftarları arasına polis tarafından bir tampon bölge oluşturuldu. Yine bir çevik kuvvet ekibi de olası bir gerginliğe müdahale için salonda hazır bekledi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler