GeriSpor Aziz Yıldırım için flaş karar!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aziz Yıldırım için flaş karar!

Aziz Yıldırım için flaş karar!
İşte Aziz Yıldırım'ın çalıştığı teknik direktörler;

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve yöneticilerle ilgili beraat kararlarının onanmasını talep etti ve dosyayı Yargıtay 5. Dairesi'ne gönderdi.

İŞTE FENERBAHÇE'DEN YAPILAN AÇIKLAMA:
Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, Başkanımız ve Yöneticilerimizle ilgili beraat kararlarının onanmasını talep etti ve dosyayı Yargıtay 5. Dairesi'ne gönderdi.

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, 3 Temmuz Süreciyle ilgili Yeniden Yargılamada, Başkanımız ve Yöneticilerimiz için İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi’nce verilen beraat kararlarıyla ilgili tebliğnamesini tamamladı.  Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, Dosyayı Yargıtay 5. Ceza Dairesi’ne gönderdi. Tebliğnamede, beraat kararlarının onanması talep edildi.

Nihat Özbağı: (Fenerbahçe Asbaşkanı)

Sevindirici ama daha başlangıç. Netice alınmış bir şey değil. İnşallah haklılığımız ortaya çıkacak.
 
Emre Belözoğlu: Biz o günden beri yöneticilerin masumiyetine ve Fenerbahçe’nin temizliğine inanıyorduk. O günden sonra gösterdiğimiz mücadelen boş olmadığnı herkes gördü. Fenerbahçe bu sürecinin sonunda tamamen aklanacak ve bizim mücadelemizin ne kadar haklı olduğunu herkes görecek
 
Ozan Balaban (Fenerbahçe asbaşkanı): Bu işler  ilk başladığı 3 Temmuz’dan  beri zaten bunun bir şike operasyonu olmadığını söylüyorduk hep beraber. Böyle bir karar tabi ki sevindirici…Ama ilk mahkumiyet kararı hiç olmamalıydı. Bu karar Fenerbahçe’ye ve ülkemize hayırlı olsun.
 
Ahmet Ercanlar: Fenerbahçeliler çok acılı günler yaşadı. Ama en büyük acıları 1 yıl cezaevinde yatan Başkan Aziz Yıldırım ve yöneticiler çekti. Bu karar en çok onların zaferi. Ama taraftarı ile camiası ile Fenerbahçe bir bütün olarak o kötü günleri atlattı. Bence Fenerbahçe sadece futboldaki zaferleri ile değil bu direnişiyle de tarihe çoktan damgasını vurdu…
Yorumları Göster
Yorumları Gizle