GeriFutbol Aykut Kocaman: Bize karşı birleşmiş nefret kusuyorlar
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  4
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aykut Kocaman: Bize karşı birleşmiş nefret kusuyorlar

Aykut Kocaman: Bize karşı birleşmiş nefret kusuyorlar
- Seçim süreci futbolcuları etkilemez. Dört tane başkan adayı olsa camia dörde mi bölünecek. Ali Koç'a burada katılıyorum. 3 Temmuz'un yıldızlarından birisi de Ali Koç'tur. Ali Koç'un başkanlığa olan saygısı çok güzel. Umarım bu 2-3 Haziran'a kadar da devam eder. Aykut Kocaman ise sezon sonunda görevi bırakacak. (Ajansspor) 

Kayserispor’a karşı 5-0’lık bir galibiyet alan Fenerbahçe’de Kocaman, yaratılan şiddet dolu atmosferle ilgili olarak yardımcı antrenörlerine, “Sanki herkes bize karşı birleşmiş ve nefretlerini kusuyorlar” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe’de 5-0’lık galibiyetin alındığı Kayseri deplasmanın coşkusu yaşanırken Aykut Kocaman çıkan olaylardan dolayı son derece üzgündü. Sanki bir savaş varmışçasına rakip taraftarların Kayserispor tribününde birleşerek bir şiddet ortamı oluşturmasından rahatsız olan Aykut Kocaman yardımcı antrenörlerine konuya dair şu ifadeleri kullandı: “Karşılaşma boyunca tribünlerde Kayserispor formalı kişiler olduğu kadar diğer takım formalarını giyen kişiler de vardı. Sanki herkes bize karşı birleşmiş ve nefretlerini kusuyorlardı.”

Karşılaşma devam ederken tribünlerden sahaya atılan yabancı maddeler nedeniyle oyun çok sık durmuştu. Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel, aut atışlarını kullanmakta güçlük yaşarken Kayserispor kaptanı Umut Bulut, Fenerbahçe ceza sahasına kadar gelerek atılan yabancı maddelere karşı Volkan’a kalkan olmuştu. 5-0’lık Fenerbahçe üstünlüğü ile sona eren mücadelede sarı lacivertlilere karşı bu kadar şiddet ortamı yaratılması camiayı çok rahatsız etti. Türkiye Futbol Federasyonu’nun, olaylardan ötürü Kayserispor’a ağır bir ceza vermesi bekleniyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle