« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Atiba bitmez!

Son dönemlerde performansı düşen ve sakatlıkla boğuşan Atiba’ya teknik heyetin güveni tam. Sakat sakat oynadığı için performansı düşen Kanadalı oyuncu, bunu tercihi de zor dönemden geçen takımını yalnız bırakmamak için yaptı.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

İNSAN mı makinemi tartışmalarına bile konu olan Atiba’ya son haftalarda adeta nazar değdi. Sakatlık bilmeyen, yorgunluk bilmeyen Kanadalı oyuncu Lyon maçlarıyla birlikte düşüşe geçti. Daha sonra Başakşehir maçında sakatlanan Atiba, Fenerbahçe derbisini kaçırdı. Geçen hafta Bursaspor karşısındaysa ortaya koyduğu performansla hayal kırıklığı yarattı ve 90 dakikayı da tamamlayamadı. Ve herkes “Atiba’ya ne oldu” diye sormaya başladı.

TOLGAY YERİNİ DOLDURDU
Aslında Atiba bildiğimiz gibi. Büyük bir özveriyle sakat sakat takıma katkı vermeye çalışıyor. Lyon maçlarına sakatlığı olduğu halde çıktı. Bu zorlu maçlarda takımını yalnız bırakmak istemeyen Kanadalı, nihayet Başakşehir maçında sakatlığı nüksedince derbiye çıkamadı. Arkadaşlarını kritik maçlarda yalnız bırakmamak için tam iyileşmeden sahaya çıktı.

Oysa, bir iki hafta dinlenmeyi tercih etseydi aynı verimlilikle oynayacaktı. Teknik heyetin Kanadalıdan hiçbir şikayeti yok. Tolgay Arslan’ın da yükselen performansı Kanadalı oyuncunun yokluğunu aratmaması Şenol Güneş’i mutlu etti.


Bunları da Beğenebilirsiniz