« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Asamoah iddialı... Galatasaray'dan çekinmiyoruz!

Kayserispor'un Ganalı yıldızı Asamoah Gyan, "Ligde pazartesi akşamı, depasmanda karşılaşacağız Galatasaray’ın büyük bir takım olduğunu biliyoruz ama Kayserispor’da büyük bir camia. Rakibimizden çekinmiyoruz" dedi.

DHA
SON GÜNCELLEME

Asamoah Gyan, takımının yaptığı antrenmandan sonra DHA’ya (Doğan Haber Ajansı) özel açıklama yaptı. Ligin ilk maçını değerlendiren Ganmalı yıldız oyuncu, şunları söyledi:

" Kayseri’ye ilk geldiğimden beri taraftarın bana ilgisi çok güzel. Sezon açılışında da taraftar karşısında ilk kez çıktım ve orda da bana karşı ilgileri çok güzeldi. Biliyorum ki Galatasaray büyük bir takım. İki takım için de zor bir maç olacak. Ama kimse bizi küçük görmesin. Çünkü futbol doksan dakika. Herşey olabilir, sonuç doksan dakika neticesinde belli olacak. Hep birlikte göreceğiz.”

ŞUT ÇALIŞTILAR
Sezonun ilk hafta kapanış maçında Galatasaray deplasmanına gidecek olan Kayserispor çalışmalarına başladı. Renktaşı ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdüren sarı kırmızılılarda düz koşu ve 5’e 2 çalışması ile başlayan antrenmanın ikinci kısmında yarı saha çift kale maç yapıldı. Son olarak yapılan şut çalışması ile antrenman sona erdi.


Bunları da Beğenebilirsiniz