Diğer Arkas Çeşme Site Spor’da sporla dopdolu yaz başladı!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Arkas Çeşme Site Spor’da sporla dopdolu yaz başladı!

Arkas Çeşme Site Spor voleybol, yelken, tenis, basketbol olmak üzere dört farklı spor branşında dersler verirken; düzenlenecek yaz kampıyla da çocuklara spor ile farklı oyun ve aktivitelerle dolu eğlenceli bir yaz vadediyor.

Arkas Çeşme Site Spor bu yıl da alanında uzman ve sertifikalı antrenörler ile çocuklara eğlence ve sporla dolu bir yaz sunuyor. 12 Haziran-11 Eylül 2017 tarihleri arasında hizmet verecek yaz okulunda çocukların voleybol, yelken, tenis, basketbol branşlarından faydalanması planlanırken  çocukların rakibe saygı, beceri, kondisyon, çeviklik, takım çalışması ve liderlik gibi konularda bilinçlenmesi hedefleniyor.
Derslerin Arkas Çeşme Site Spor tesislerinde yapıldığı okulda, yelken eğitimine katılan çocuklar tesiste teorik, denizde ise pratik bilgiler edinirken kendi kararını alma yetilerini de güçlendiriyor. Yelken dersleri için hafta içi her gün yarım veya tam gün seçenekleri sunulurken eğitmen gözetiminde servis ile ulaşım imkânı da sağlanıyor. Voleybol, basketbol ve tenis kursları haftada 5 gün veya haftada 3 gün 1’er saat antrenman olanağı sağlanıyor. Beş dönemden oluşan gündüz kampı programı, “Monkey Park” programı ve “Yat Turu” etkinlikleriyle destekleniyor. Kayıtları başlayan ve birinci dönemi 12-23 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek olan gündüz kampında dersler hafta sonu hariç haftanın beş günü 09:00-17:00 saatleri arasında yapılacak.
 
 Arkas Çeşme Site Spor’da sporla dopdolu yaz başladı
 
Bir sonraki dönem için de kayıtlar başladı
Programa göre yaz kampında ikinci dönemin 3-14 Temmuz, üçüncü dönemin 17-28 Temmuz ve dördüncü dönemin 31 Temmuz-11 Ağustos, beşinci dönemin 14-25 Ağustos tarihlerinde gerçekleşmesi ve çocukların yaz tatilini sporla dopdolu geçirmesi planlanıyor.
 
3-6 yaş grubu da unutulmadı
Bu yıl 7-15 yaş grubunun yanında 3-6 yaş aralığındaki çocuklar için de yarım günlük kamp programı hazırlandı. Küçükler için puzzle, hamur, lego, top havuzu ve sürpriz programlardan oluşan serbest oyun aktivitelerinin yanı sıra bedensel koordinasyon, el-göz koordinasyonu, büyük kas grupları, küçük kas grupları ve denge eğitiminden oluşan beden eğitimi programları uygulanıyor. Haftasonları hariç haftanın 5 günü yapılan kampta, Çeşme’den gelecek olan çocuklar diledikleri takdirde evlerinden alınıp evlerine bırakılıyor. 
Arkas Çeşme Site Spor ebeveynleri de düşünerek kamp etkinliklerindeki çocuklarını bekleyen anne-babalar için ücretli üyelik sistemiyle  fitness imkânı sunuyor. Aileler Technogym’in en son teknoloji ekipmanlarının yer aldığı TAP Fitness Salonu’nda sporun tadını çıkarak alanında uzman ve sertfikalı eğitmenler eşliğinde reformer pilates, functional training, savunma sporları gibi bireysel çalışmaların yanı sıra zumba, mat pilates, yoga gibi grup çalışmalarına katılabiliyor. 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle