« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Arda Turan Beşiktaş'a mı gidiyor?

Spor Arena Facebook'unda ve Hürriyet'in Youtube kanalında canlı yayınlanan 'Muhabirinden' programında konuşan Hürriyet'in Beşiktaş muhabiri İsmail Er ve yazar Kenan Başaran, çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İşte Er ve Başaran'ın Arda Turan ile ilgili flaş transfer sözleri:

"-Arda Turan olayını yanlış tartışıyoruz. Yok babası yaşındaki adama nasıl vururmuş! Konu bu değil ki! Konu hukuk! Yani bu kafayla Arda kendisinden küçük olanları dövebilme hakkına sahip.

-Bayrampaşalılık diye bir şey çıktı. E ben de Acıbademliyim! Bu nedir yani.

-Arda, Barcelona'ya gitti ama buradan kopamadı. Nihat yıllar önce gitti ve İspanyolcayı öğrendi. Futbolu bıraktığında da orada çalışmaya devam etti.

Arda Turan Beşiktaşa mı gidiyor

ARDA BEŞİKTAŞ'A GİDEBİLİR
Arda Turan'ın adı Beşiktaş ile anılıyor. Menajeri Ahmet Bulut'un son yıllarda Beşiktaş ile ilişkilerinin iyi olduğu biliniyor. Arda, şayet Barcelona'da kalır ama kiralanması düşünülürse Beşiktaş'a gelir.

-Arda Turan skandalının Beşiktaş'a şöyle bir etkisi de olabilir: Terim milli takımı bırakıp Galatasaray'ın başına geçer. Milli koltuğa da Şenol Güneş oturur. Beşiktaş koltuğu? Ona da Beşiktaş yönetiminde çok sempatizanı olan Abdullah Avcı geçebilir.
Böyle senaryolar da konuşuluyor.

Arda Turan Beşiktaşa mı gidiyor

BURAK YILMAZ'I TARAFTAR İSTESE...
-Burak Yılmaz, özünde Beşiktaşlıdır. Şenol Güneş kesinlikle hayır demez. Ama taraftar onu 2012'deki o derbide aldığı penaltı dolayısıyla 'emek hırsızı' olarak suçluyor. Bu en büyük engel.

-Demba Ba ile ilgili sakatlığının tam geçmediği duyumları var. Beşiktaş'ın çok net bir golcü alması lazım.

-İki tane daha iyi Marcelo alınmayacaksa, eldeki Marcelonu'nun satılması mantıksızdır. En iyi stoperini satıp sonra benzeri aramak çok manasız. Marcelo'yu 10 milyona sat sonra giti aynı paraya Vida'yı alı! E ne anladın bu işten?"

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz