GeriFutbol Antalyaspor’da olağanüstü seçim trafiği
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Antalyaspor’da olağanüstü seçim trafiği

Antalyaspor’da olağanüstü seçim trafiği

ANTALYASPOR Başkanı Cihan Bulut ve yönetiminin seçimli olağanüstü genel kurul kararı sonrasında, Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı Nafiz Tanır da genel kurul kararı aldıklarını açıkladı.

Antalyaspor Başkanı Cihan Bulut ve yönetiminin olağanüstü genel kurul kararı sonrası Antalyaspor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu da benzer karar aldı. Antalyaspor’un internet sitesinden yapılan yazılı açıklamada, olağanüstü genel kurul kararının Antalyaspor’un geleceği ve yararına olacağı düşünüldüğü için alındığı vurgulandı. Antalyaspor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu üyelerinin yarın yapacağı toplantı sonrasında genel kurul kararının açıklanacağı belirtildi.

Açıklamada şu ifadeler yer aldı:

"Antalyaspor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu, Antalyaspor A.Ş.’nin almış olduğu olağanüstü seçimli genel kurul kararı sonrasında, Antalyaspor’un geleceği ve yararına olduğunu düşündüğü Antalyaspor Kulübü Derneği Olağanüstü Seçimli Genel Kurul tarihini yasal en kısa sürede belirlemek amacıyla 28.08.2018 (yarın) saat 12.00’da yönetim kurulu toplantısı yapacaktır. Yönetim kurulu toplantısı sonrası gerekli açıklama yapılacaktır. Kamuoyunun bilgilerine arz ederiz."

Günün en popüler iddaa tercihlerini incelemek için buraya tıklayın!

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle