GeriSpor Arena ‘Ağladılar’ atışması
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  5
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

‘Ağladılar’ atışması

‘Ağladılar’ atışması

ORMAN, SPOR TOTO iLE YAPTIKLARI ANLAŞMAYI ELEŞTiREN RAKiPLERiNiN AYNI YOLU iZLEDiĞiNi SAVUNDU

AZiZ YILDIRIM NE DEMiŞTi?

BEŞiKTAŞ ‘STAT YAPIYORUM’ DİYE AĞLADI, AĞLADI, HER TARAFTAN DESTEK ALDI” 5 Haziran 2016 F.Bahçe Mali Kongresi

FiKRET ORMAN NE DEDi?

“SPOR TOTO, SENEDE 5 MiLYON TL’YE TRiBÜN SPONSORU OLDU. BAZILARI BUNU KONUŞTULAR, AĞLADILAR VE GiTTiLER KENDiLERi DE YAPTILAR”

BEŞİKTAŞ ile Fenerbahçe arasındaki stat polemiği sürüyor. Aziz Yıldırım’ın, 5 Haziran 2016’daki Fenerbahçe Mali Genel Kurulu’nda söylediği, “Beşiktaş, ‘Stat yapıyorum diye ağladı, ağladı, her taraftan destek aldı” sözlerine birkaç kez yanıt veren Fikret Orman, dün tavrını daha da sertleştirdi.

- Orman, “Ayrımcılık istemiyoruz. Spor Toto’nun Beşiktaş’a sponsor olduğu kamuoyunda tartışıldı. Biz de dedik ki, ‘Senede 5 milyon TL’den tribün ismi için sponsor oldular.’ Karşıda Denizbank ve Aktif Bank var. Onların yıllık ödediği ücretler, Spor Toto’dan daha da yüksek. Bazıları bunu konuştu, konuştu, ağladılar, ağladılar ve gittiler, kendileri de yaptılar” diye konuştu.

‘BAYERN MÜNİH’İ DE GEÇECEĞİZ’

- FİKRET Orman, Şampiyonlar Ligi’nde eşleştikleri Bayern Münih’i elemenin zor olduğunu ancak bunu başarabileceklerine inandığını söyledi. Orman, şöyle devam etti:

- “Zor bir kura. Pozitif bakmak lazım. Bugüne kadar zorları yaptık. Bu zoru da geçeceğimize inanıyorum”
- UEFA gözetiminde oldukları için Bayern Münih deplasmanına seyirci götürmeyeceklerini vurgulayan Fikret Orman, şöyle konuştu:
- “Büyük gelirlere ihtiyacımız var. Bu yüzden Şampiyonlar Ligi çok önemli. Avrupa’dan men edilmek istemiyoruz. Şu an muhteşem bir noktadayız. Ceza alalım da seneye Şampiyonlar Ligi’ne gitmeyelim mi! Biz ülke puanı toplayıp, 4 takımla Şampiyonlar Ligi’ne gidelim istiyoruz. İnşallah ilerleyen yıllarda F.Bahçe ve

G.Saray da bu noktalara gelir. Keşke bu takımlar bu sezon elenmeseydi. Türkiye’nin buna ihtiyacı var.”

G.SARAY MAÇINDAKİ GİBİ HAKEMİ DE YENMELİYİZ

- BEŞİKTAŞ Başkanı Fikret Orman, Süper Lig’de yaşanan puan kayıplarıyla ilgili şöyle konuştu:

“Beşiktaş maç seçmez. Profesyonellik lafta olan bir şey değildir. Oyuncularımız işlerini iyi yapmak zorunda. Maçlar zor mu, zoru başaracaklar. Galatasaray maçında olduğu gibi hem hakemi hem rakibi yenmemiz lazım. Mazeret değil, çözüm üretmemiz lazım. Bir iki maç 2.5 senemizi silebilir. Herkes ciddiyetle işini yapacak.”

VIDA HENÜZ İMZA ATMADI BİTMİŞ  BİR ŞEY YOK

- FİKRET Orman, Domagoj Vida transferiyle ilgili, “Çok önemli oyuncu, ama sözleşme imzalanmış değil. Öyle olsa KAP’a bildirmiş oluruz ama olmama ihtimali de var, daha bitmiş bir şey yok” dedi.

PEPE’YE KARŞILIK RONALDO!

Orman, Real Madrid’in Pepe’yi geri istediği yönündeki bir soru üzerine, “Bize böyle bir teklif gelmedi. Pepe’nin karakterinden, sahadaki duruşundan, alt yapıdaki çocukları çalıştırma isteğinden, rol model olarak takımda bulunmasından mutluyuz” açıklamasını yaptı. Orman daha sonra esprili bir dille, “Ama Pepe’yi Ronaldo ile takas ederiz” dedi.
Orman, Talisca ile ilgili olarak da, “Oyuncu kalmak istiyor, biz de kalmasını istiyoruz. Bu sezon sonu olabilir, bir sene sonra da olabilir” ifadelerini kullandı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle