GeriFutbol Josef de Souza 3 yıl daha Fenerbahçe'de! Kalıyor...
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Josef de Souza 3 yıl daha Fenerbahçe'de! Kalıyor...

Josef de Souza 3 yıl daha Fenerbahçe'de! Kalıyor...

Sarı-lacivertli kulüple bir yıllık sözleşmesi kalan Josef de Souza ‘3 yıllık imza’ isteğini iletti ama başkanlık seçimi nedeniyle olumlu ya da olumsuz bir cevap alamadı.

Fenerbahçe'de sözleşmesinin bitimine 1 yıl kalan Josef de Souza, sarı-lacivertli kulüpte devam etmek istediğini yönetime bildirdi.

Yönetim, 3 Haziran tarihinde yapılacak olağan genel kurul nedeniyle Brezilyalı oyuncunın '3 yıllık imzaya hazırım' isteğine olumlu ya da olumsuz herhangi bir yanıt vermedi. Ancak 2019 Haziran ayında sözleşmesi sona erecek Brezilyalı yıldız için şimdiden harekete geçilecek. Seçimi Aziz Yıldırım kazanırsa, Souza ile erken sözleşme imzalanacak.

UZATMAYA SICAK
Gösterdiği performans ve Avrupa'da piyasası olması nedeniyle sözleşme uzatmaya sıcak olan mevcut yönetim böylece Souza'nın bedelsiz olarak sezon sonunda takımdan ayrılmasının önünü kesecek ve oyuncunun kafasını rahatlatacak. (Sabah)

Günün en popüler bahislerini incelemek için buraya tıklayın!

Josef de Souza 3 yıl daha Fenerbahçede Kalıyor...

 

Fenerbahçe başkan adayı Ali Koç'un seçim klibi açıklandı!

Ali Koç'un seçim klibi belli oldu!Fenerbahçe'de yaklaşan Genel Kurul öncesinde, başkan adaylarından Ali Koç'un, seçim sürecinde kullanacağı "Tam Zamanı Şimdi" adlı seçim klibi yayınlandı. İşte o klip...
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle